Porovnejte Chainsaw Man film s mangou

Sdílej článek

Nový obrázek ukazuje, jak věrný je film Reze Arc Chainsaw Man zdrojovému materiálu, přičemž trailer a obrázky z mangy lze porovnat v poměru 1:1.

Na veletrhu Jump Festa 2024 byl oznámen první trailer a vizuál K filmu Chain Chainsaw Reze Arc. Trailer představuje Denjiho a nadcházející hlavní postavu tohoto oblouku, Reze, v trochu jiném výtvarném stylu než v první sezóně. Reze Arc volí jednodušší stínování, které je podle některých bližší původnímu stylu tvůrce série Tatsukiho Fujimota. Vzhledem k tomu, že fanoušci mají z traileru povědomý pocit, jeden z fanoušků věnoval na X vlákno, v němž ukazuje každý shodný snímek z mangy. Trailer, oficiální vizuál filmu a srovnání panelů mangy si můžete prohlédnout níže.

Obsazení filmu Chainsaw Man zatím nebylo oznámeno, stejně jako děj filmu Fujimoto nicméně naznačil, že dynamika mezi oběma hlavními představiteli, Denjim a Reze, byla inspirována populárním japonským animovaným akčním thrillerem Jin-Roh: The Wolf Brigade, který napsal Mamoru Oshii a režíroval Hiroyuki Okiura. Zdá se nepravděpodobné, že by se režisér první série Rjú Nakajama vrátil po svém příspěvku na sociálních sítích, ve kterém si zřejmě bral na paškál kulturu studia MAPPA.

Stále častěji se stává, že se anime adaptují na pokračování s využitím kinematografických verzí. Nedávno vydaný Rascal Does Not Dream od Aniplexu a připravovaný The Haikuy Movie: Decisive Battle at the Garbage Dump jsou toho významným příkladem. S největší pravděpodobností byl tento krok učiněn za účelem zvýšení komerčního úspěchu série. Generální ředitel MAPPA Manabu Otsuka sice prohlásil, že Chainsaw Man byl „naprostým finančním úspěchem“, nicméně litoval, že nebyl zdaleka tak populární jako Jujutsu Kaisen Season 1. Tento seriál se stále prodává, přičemž Blu-ray disků s 2. sezónou Jujutsu Kaisen se prodalo mnohem více než jakékoli verze 1. sezóny.

Chainsaw Man Season 1 se vysílá na Crunchyroll, kde je popsán následovně: „Denji je mladý chlapec, který pracuje jako lovec démonů s Pochitou, „démonem s motorovou pilou“. Jednoho dne, když žil svůj bídný život a snažil se splatit dluh, který zdědil po rodičích, byl zrazen a zabit. Když ztrácel vědomí, uzavřel s Pochitou dohodu a byl vzkříšen jako ‚Člověk s motorovou pilou‘.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-