Jujutsu Kaisen, One Piece, MHA a další zpoždění v týdeníku Shonen Jump

Sdílej článek

Prázdninová přestávka týdeníku Weekly Shonen Jump vede ke zpoždění ve vydávání kapitol velkých sérií, jako jsou Jujutsu Kaisen, One Piece, My Hero Academia a další.

Vzhledem k nadcházejícím novoročním svátkům vyjde příští číslo časopisu Weekly Shōnen Jump vydavatelství Shueisha až 6. ledna 2024, čímž se zpozdí vydání kapitol pro Jujutsu Kaisen, One Piece, My Hero Academia a několik dalších.

Jak uvádí Sportskeeda, řada sérií z Weekly Shōnen Jump, které si můžete prohlédnout níže, patří mezi 40 nejlepších na elektronické platformě Manga Plus společnosti Shueisha a jejich vydání je naplánováno na 6. ledna 2024. Po vydání Weekly Shōnen Jump 6. ledna si navíc časopis udělá další přestávku, přičemž následující číslo vyjde až 18. ledna.

 • Jujutsu Kaisen – Chapter 247
 • One Piece – Chapter 1103
 • My Hero Academia – Chapter 411
 • Kagurabachi – Chapter 16
 • Shadow Eliminators – Chapter 5
 • Sakomoto Days – Chapter 150
 • Green Green Greens – Chapter 6
 • Blue Box – Chapter 132
 • Undead Unluck – Chapter 190
 • Mission: Yozakura Family – Chapter 209
 • Kill Blue – Chapter 36
 • MamaYuyu – Chapter 17
 • Martial Master Asumi – Chapter 28

Manga Weekly Shōnen Jump je k dispozici na několika platformách, mimo jiné prostřednictvím Viz Media (webové stránky Shonen Jump nebo aplikace Shonen Jump Manga & Comics) a webových stránek nebo aplikace Manga Plus společnosti Shueisha. Hlavním rozdílem mezi těmito dvěma hlavními platformami společnosti je cenová nabídka. Na portálu Viz Media mají uživatelé přístup k prvním třem a posledním třem kapitolám jakékoli série zdarma, zatímco předplatné pro další přístup lze zakoupit za 2,99 USD měsíčně. Na platformě Manga Plus společnosti Shueisha jsou první tři a poslední tři kapitoly jakékoli série přístupné zdarma, poté může uživatel zaplatit 1,99 USD měsíčně za přístup ke všem aktuálně vydávaným seriálům až do ukončení série nebo 4,99 USD měsíčně za přístup ke všem kapitolám série na neomezenou dobu. Aplikace Manga Plus umožňuje uživatelům přečíst si jakoukoli sérii jednou zdarma, avšak pro přístup k dříve přečteným kapitolám nebo dílům je nutné zakoupit předplatné.

Příští číslo časopisu Weekly Shōnen Jump vyjde 6. ledna 2023.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Pro fanoušky série Gundam je nyní k dispozici replika helmy postavy Char Aznable

Milovníci série Gundam si nyní mohou rozšířit svou sbírku o realistickou repliku ikonické přilby Chara Aznabla z anime Mobile Suit Gundam. Tato detailní a nositelná přilba je součástí série Full Scale Works společností Megahouse a Bandai Namco.

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...
-Reklama-