Jujutsu Kaisen, One Piece, MHA a další zpoždění v týdeníku Shonen Jump

Sdílej článek

Prázdninová přestávka týdeníku Weekly Shonen Jump vede ke zpoždění ve vydávání kapitol velkých sérií, jako jsou Jujutsu Kaisen, One Piece, My Hero Academia a další.

Vzhledem k nadcházejícím novoročním svátkům vyjde příští číslo časopisu Weekly Shōnen Jump vydavatelství Shueisha až 6. ledna 2024, čímž se zpozdí vydání kapitol pro Jujutsu Kaisen, One Piece, My Hero Academia a několik dalších.

Jak uvádí Sportskeeda, řada sérií z Weekly Shōnen Jump, které si můžete prohlédnout níže, patří mezi 40 nejlepších na elektronické platformě Manga Plus společnosti Shueisha a jejich vydání je naplánováno na 6. ledna 2024. Po vydání Weekly Shōnen Jump 6. ledna si navíc časopis udělá další přestávku, přičemž následující číslo vyjde až 18. ledna.

 • Jujutsu Kaisen – Chapter 247
 • One Piece – Chapter 1103
 • My Hero Academia – Chapter 411
 • Kagurabachi – Chapter 16
 • Shadow Eliminators – Chapter 5
 • Sakomoto Days – Chapter 150
 • Green Green Greens – Chapter 6
 • Blue Box – Chapter 132
 • Undead Unluck – Chapter 190
 • Mission: Yozakura Family – Chapter 209
 • Kill Blue – Chapter 36
 • MamaYuyu – Chapter 17
 • Martial Master Asumi – Chapter 28

Manga Weekly Shōnen Jump je k dispozici na několika platformách, mimo jiné prostřednictvím Viz Media (webové stránky Shonen Jump nebo aplikace Shonen Jump Manga & Comics) a webových stránek nebo aplikace Manga Plus společnosti Shueisha. Hlavním rozdílem mezi těmito dvěma hlavními platformami společnosti je cenová nabídka. Na portálu Viz Media mají uživatelé přístup k prvním třem a posledním třem kapitolám jakékoli série zdarma, zatímco předplatné pro další přístup lze zakoupit za 2,99 USD měsíčně. Na platformě Manga Plus společnosti Shueisha jsou první tři a poslední tři kapitoly jakékoli série přístupné zdarma, poté může uživatel zaplatit 1,99 USD měsíčně za přístup ke všem aktuálně vydávaným seriálům až do ukončení série nebo 4,99 USD měsíčně za přístup ke všem kapitolám série na neomezenou dobu. Aplikace Manga Plus umožňuje uživatelům přečíst si jakoukoli sérii jednou zdarma, avšak pro přístup k dříve přečteným kapitolám nebo dílům je nutné zakoupit předplatné.

Příští číslo časopisu Weekly Shōnen Jump vyjde 6. ledna 2023.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-