Zom 100 uvádí upoutávku na velké vánoční finále

Sdílej článek

Anime Zom 100 ukazuje nejnovější upoutávku na velké finále a připomíná blížící se datum vydání zbrusu novým plakátem.

Zom 100 se vrátí na Vánoce a konečně vyjdou epizody 10 až 12, které byly dlouho odkládány od konce září, kdy seriál přerušil vysílání. Byl zveřejněn nový trailer, který ukazuje dosud neviděné záběry z nadcházejícího finále. Oficiální webové stránky Zom 100 také odhalily nový vizuál s vánoční tematikou hlavního obsazení: Akira Tendo, Shizuka Mikazuki, Kenichiro Ryuuzaki a Beatrix Amerhauser. Trailer i vizuál si můžete prohlédnout níže.

Zom 100, animovaný relativně novým studiem Bug Films, prošel při produkci řadou komplikací. Od počátku byly velké části epizod zadávány jiným animačním studiím a následovala četná zpoždění. Vzhledem k hlavním tématům seriálu, jimiž jsou přepracovanost a antikapitalismus, znamenalo několikanásobné zpoždění, že přišel o svůj časový slot v televizi, což vedlo k jeho přerušení na neurčito. Poslední díl byl odvysílán 24. září a od té doby se anime nevysílalo.

Zom 100 má však nyní šanci skončit ve velkém finále. V čele s charismatickým hlavním hrdinou Akirou zaujalo anime diváky a vedle titulů jako Oshi no Ko se letos zasloužilo o vzestup subverze v anime. Seriál byl chválen za svůj pohled na nechvalně známou japonskou přepracovanost. Článek na CBR označuje Zom 100 za „skutečně revoluční“ anime, jehož hrdinské činy povzbuzují každého, aby „udělal krok vpřed.

Popis seriálu Zom 100 na Crunchyrollu: „Akira se ještě nikdy necítil tak živý! Celé roky pracoval v práci, která drtila jeho duši a vysávala z jeho života veškerou radost. Takže když se jeho městem prohání zombie apokalypsa, vůbec se nebojí; je nadšený, že má konečně volno. Nyní se Akira vydává na misi, jejímž cílem je splnit všech 100 položek na jeho seznamu.

Seriál Zom 100 je k dispozici na Crunchyrollu.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-