Nový trailer k 3. sérii anime The Irregular at Magic High School odhaluje premiéru na duben 2024

Sdílej článek

Třetí série anime The Irregular at Magic High School byla oficiálně oznámena spolu s trailerem a klíčovým vizuálem.

Produkční tým anime The Irregular at Magic High School prozradil, že třetí série od anime studia 8-Bit se začne vysílat v dubnu 2024. Slavná zpěvačka a skladatelka LiSA, která nazpívala populární úvodní píseň 1. série „Rising Hope“, se vrací. Nyní nazpívá „Shouted Serenade“ jako úvodní píseň 3. série.

„Budu mít na starosti úvodní znělku třetí série seriálu The Irregular at Magic High School. Od písně „Rising Hope“, která zpívala o pocitech méněcennosti a lítosti, uplynulo 10 let. Tohle je začátek třetí série, kde jsme já i oni trochu dospěli, držíme se snů, na které jsme tehdy přísahali, a postupně je uskutečňujeme.“ vzkázala LiSA fanouškům.

V minulosti se její písně objevily v mimořádně populárních anime jako je Sword Art Online nebo Demon Slayer.

Třetí série bude pokrývat tři různé arcs: Double Seven, Steeplechase a Ancient City Insurrection. Režie seriálu se ujme režisér animace Jimmy Stone, který na anime dříve pracoval v různých funkcích – mimo jiné jako režisér epizod, mechanický designér, klíčový animátor a další. Potvrzeno je, že hudbu bude dělat Taku Iwasaki.

Ve třetí sérii se objeví nové postavy:

  • Minoru Kudou, kterého namluvil Kikunosuke Toya (Denji v Chainsaw Man).
  • Takuma Shippou, kterého namluvil Tatsumaru Tachibana (Jin Mori v The God of High School)
  • Retsu Kudou, kterého namluvil Hochu Otsuka (Jiraiya v Narutovi)

Otsuka přebírá roli Retsu Kudou po zesnulém Motomu Kiyokawovi, který postavu namluvil v první sérii a zemřel v srpnu 2022.

Anime původně začalo jako webový román od autora Tsutomu Sato

Román původně vyšel na webu Shosetsuka ni Naro, v roce 2011 jej vydalo nakladatelství Dengeki Bunko ve formátu light novel. Existují také manga adaptace jednotlivých arcs. V roce 2020 začalo vycházet pokračování The Irregular at Magic High School: Magian Company .

První sezóna anime od studia MADHOUSE se vysílala na jaře 2014, 2. sezóna následovala na podzim 2020. Ačkoli studio MADHOUSE animovalo 1. sezónu, 2. sezónu převzalo studio 8-bit. Prequel s názvem The Irregular at Magic High School: Reminiscence Arc se vysílal 31. prosince 2021. Série má také film z roku 2017 s názvem The Girl Who Summons the Stars.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-