Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Sdílej článek

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v Nevadě. Po oficiální premiéře nyní One Piece odhalil oficiální záběry ve vysoké kvalitě z historické anime události prostřednictvím dronu.

Podle tiskové zprávy byly oficiálně zveřejněny vysoce kvalitní záběry ze speciální animace One Piece, která byla vytvořena pro akci Las Vegas Sphere. Animace ukazuje Luffyho, jak se vytahuje ze své lodi, aby se ohlédl na obyvatele Las Vegas, a končí tím, že se jako Luffy v Gear 5 směje jako blázen. Týdenní akce je součástí oslav 25. výročí anime série One Piece, která měla v Japonsku premiéru 20. října 1999.

Nový kanál One Piece na YouTube v angličtině je nyní v provozu

Akce One Piece x Las Vegas Sphere je jen jedním z mnoha způsobů, jak populární série Shonen Jump expanduje v Severní Americe. Oficiální kanál One Piece na YouTube zaměřený na anglicky mluvící diváky je již v provozu a nabízí přeložené anime klipy a další informace. V Las Vegas se také nachází první anglická kavárna s tématikou One Piece ve Spojených státech. Koncem srpna se bude konat další speciální akce k nadcházející spolupráci s bostonskými Red Sox v Major League Baseball.

Tvůrce One Piece Eiichiro Oda kreslí vlastní verzi Las Vegas Sphere Luffyho

Eiichiro Oda, autor a ilustrátor One Piece, se sám vyjádřil k probíhající akci a dokonce nakreslil svou vlastní verzi Luffyho uvnitř Las Vegas Sphere. „Je to poprvé, co se zde vysílá japonský obsah, a One Piece byl vybrán jako první!“ řekl. Oda uvedl v příspěvku, který přeložili uživatelé X Pewpiece a Inumaru08. „Všichni se prosím podívejte na video! Gratulujeme k 25. výročí anime One Piece!„.

Fanoušci mohou na nadcházejícím srazu One Piece Day očekávat další významná oznámení

Na letošním srazu One Piece Day budou zveřejněna další oznámení týkající se 25. výročí One Piece. Dvoudenní akce se bude konat 10.-11. srpna na výstavišti Makuhari Messe v japonské Chibe. Vtuberka Mori Calliope, která při příležitosti vydání 106. dílu předvedla skladbu „Future Island„, se zúčastní speciálního koncertu pro One Piece Day společně s Ado, japonskou zpěvačkou Uta z filmu One Piece: Red.

Televizní seriály, filmy a speciály anime One Piece jsou k dispozici na streamovacích službách včetně Crunchyroll, Hulu a Netflix. Netflix v současné době připravuje druhou sezónu hraného seriálu One Piece. Pokračující původní manga je k dispozici prostřednictvím Viz Media a aplikace Manga Plus.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Pro fanoušky série Gundam je nyní k dispozici replika helmy postavy Char Aznable

Milovníci série Gundam si nyní mohou rozšířit svou sbírku o realistickou repliku ikonické přilby Chara Aznabla z anime Mobile Suit Gundam. Tato detailní a nositelná přilba je součástí série Full Scale Works společností Megahouse a Bandai Namco.

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-