Pokračování anime Chainsaw Man bude mít filmovou podobu

Sdílej článek

V loňském roce se na obrazovkách všech anime nadšenců objevilo anime Chainsaw Man a vzalo tak svět útokem. Nyní anime série pokračuje novým filmem „Chainsaw Man – The Movie: Reze Arc, který byl oficiálně oznámen na konferenci Jump Festa 2024.

Původní manga série Chainsaw Man od Tatsuki Fujimoto byla sama o sobě velkým hitem ještě před oznámením anime adaptace. Díky velké anticipaci premiéry se z Chainsaw Man stalo nejočekávanější nové anime roku 2022. První sezóna seriálu skutečně dosáhla vysoké laťky, kterou si fanoušci nastavili, a nyní se ještě více těší na nadcházející film.

Film bude adaptací pravděpodobně nejkrvavějšího a nejvíce srdcervoucího arcu, v němž se Denjiho život stane ještě šílenějším. Kromě klíčového vizuálu a upoutávky, kterou zveřejnila produkční společnost MAPPA, není k dispozici mnoho dalších informací. Přesto fanoušci na sociálních sítích začali z očekávání šílet.

Upoutávka odhaluje novou postavu

Upoutávka ukazuje Denjiho a Reze, Denjiho novou kamarádku a lásku. Ti dva jsou spolu vidět v ikonickém okamžiku z mangy, kdy si jdou uprostřed noci zaplavat. Z upoutávky jde také poznat, že film je v současné době stále v produkci. To znamená, že by mohlo ještě nějakou dobu trvat, než bude film vydán. Ačkoli o obsazení není nic známo, dá se předpokládat, že se do svých rolí vrátí dabéři z první sezóny.

Děj filmu začíná přesně tam, kde skončila první série anime, kde diváci krátce zahlédli dívku v černých ponožkách stoupající po schodech. Tato záhadná dívka je odhalena jako Reze, postava, která významně ovlivní Denjiho cestu jako lovce démonů.

V poslední době přibývá anime filmů které adaptují canon arcs, jako je například Demon Slayer: Mugen Train. Nadcházející Chainsaw Man arc je však pro film jako stvořený, od délky adaptovaných kapitol mangy až po akcí nabitý děj.

Chainsaw Man je jednou z nejzajímavějších nových sérií, které v posledních letech vyšly, a Chainsaw Man – The Movie: Reze Arc bude bezpochyby příkladem správně natočeného anime filmu.

1 komentář

  1. Sice nevím moc o chainsaw manovy ale přece musí být více dílů jinak by vtom dílu nebyla ukázka nebo ne ukázka ale kousky seriálu takže ?

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-