Ohromující video Jujutsu Kaisen vzdává hold technice 200% hollow purple Gojo Satorua

Sdílej článek

Virální animace fanoušků hry Jujutsu Kaisen, která ukazuje 200% techniku Gojo Satoru Hollow Purple, je tak dobrá, že fanoušci říkají o studiu MAPPA, jak je špatné.

Animace, kterou na YouTube zveřejnil amatérský animátor RedHairedGuy, zachycuje začátek nechvalně proslulé závěrečné bitvy mezi Sukunou a Gojem, „nejsilnějším čarodějem historie“ a „nejsilnějším čarodějem současnosti„, v kapitole 223. Klip, který vidíte níže, trvá něco málo přes minutu a ukazuje, jak Gojo provede prokletou techniku Hollow Purple a zasadí tak silný úder, že zničí Sukunovy paže a značnou část okolí.

Teachnika Hollow Purple, která je nesmírně složitá a kterou Gojo Satoru zatím používal pouze na 100 %, kombinuje modrou a červenou energii techniky Limitless. Modrá vytváří intenzivní gravitační sílu, která vše vtahuje dovnitř a způsobuje imploze. Červená, její opak, vytváří odpuzující efekt s mohutnou explozivní tlakovou vlnou. Obě techniky jsou neuvěřitelně silné, ale je těžké je ovládnout, zejména červenou, protože je vzácná a složitá jako obrácená prokletá technika. Animace této techniky od RedHairedGuy byla původně zveřejněna 15. září 2023, ale začala být virální poté, co ji 26. prosince zveřejnil na X po přidání zvuku od původních VA (shromážděných na Jump Festa). Klip má v současné době přes 650 tisíc zhlédnutí a 20 tisíc lajků.

RedHairedGuy nahrává animace na YouTube od roku 2007, vytváří krátké fanouškovské filmy pro Dragon Ball, One Punch Man a Jujutsu Kaisen a nasbíral více než 150 tisíc odběratelů. Video Gojo 200% Hollow Purple se setkalo s obrovskou podporou fanoušků, kteří chválí animaci i výběr hudby. Někteří uživatelé dokonce zašli tak daleko, že ve snaze ochránit RedHairedGuy před naverbováním do MAPPA psali falešné nenávistné komentáře.

Problémy studia MAPPA

MAPPA, animační studio, které stojí za filmy Jujutsu Kaisen, Attack on Titan, Chainsaw Man a mnoha dalšími vysoce ceněnými tituly, čelilo v poslední době mezinárodní kritice poté, co vyšlo najevo několik tvrzení o drsných pracovních podmínkách, zejména animátorů pracujících na titulu Jujutsu Kaisen. To vedlo k několika zpožděným epizodám a mimořádně znepokojivým příspěvkům samotných animátorů na sociálních sítích. Společnost MAPPA nedávno oznámila, že bylo potvrzeno pokračování druhé sezóny, ale nepotvrdila datum vydání ani zaměstnance, kteří na projektu pracují. RedHairedGuy zveřejnil teaser klip na druhou část souboje Gojo vs. Sukuna 17. listopadu 2023, který bude pravděpodobně obsahovat srdcervoucí a osudový okamžik, který někteří fanoušci možná nebudou chtít vidět, zejména ti, kteří si ještě nestihli přečíst mangu.

Jujutsu Kaisen si nyní můžete pustit na Crunchyrollu a Prime Video. Vydání 247. kapitoly mangy Jujutsu Kaisen je naplánováno na 5. ledna 2023.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-