One Punch Man: World – Datum vydání a detaily o hře

Sdílej článek

Od vydání druhé sezóny anime One Punch Man uplynuly více než čtyři roky. Ačkoli datum vydání nadcházející sezóny není známo, fanoušci se mohou těšit alespoň na připravovanou hru One Punch Man: World. Na začátku tohoto roku byl zveřejněn gameplay, který vypadal velmi slibně a nyní vývojáři konečně odhalili datum vydání.

Hra One Punch Man: World adaptuje první sezónu anime podle mangy, kterou napsal ONE a ilustroval Yusuke Murata. Fanoušci budou moct prozkoumávat zajímavý svět One Punch Man v rolích oblíbených hrdinů. K dispozici bude také režim pro více hráčů a crossplatform play. Hra bude k dispozici v Apple Store, Google Play a na PC 31. ledna 2024 a předběžné registrace již byly spuštěny.

Hra nabídne napínavou akci i možnost průzkumu Z-City

Vývojáři hry vytvořili zážitek, který zahrnuje prvky průzkumu i napínavou akční hratelnost. Příběh začíná třemi začínajícími hrdiny, kteří byli právě přijati do Asociace hrdinů. Po absolvování hlavního tutoriálu mohou hráči kromě zavedených hrdinů, jako jsou Saitama, Mumen Rider, Silverfang a další, pravidelně využívat i tyto nové postavy. Kromě toho se ve hře objeví vyprávění z pohledu různých padouchů napříč univerzem One Punch Man.

Soubojový systém hry One Punch Man: World se podobá mnoha akčních RPG hrách. Obsahuje kombinaci základních útoků a načasovaných kombinací, které vyžadují zvýšenou úroveň přesnosti. Každou postavu lze také pravidelně vylepšovat, aby získala další schopnosti a ultimátní útoky.

Když si hráči odpočinou od oficiálních povinností hrdiny, mohou se ponořit do hektické městské atmosféry Z-City, kterou mimo jiné obývají supermarkety, náměstí a herny. Ti, kdo znají anime One Punch Man, rozpoznají mnoho narážek na tento seriál – například „slevové šílenství“ je inspirováno Saitamovou komickou posedlostí dny výhodných nákupů.

Série One Punch Man začala jako samostatně vydávaný webový komiks, který vytvořil ONE. Yusuke Murata později adaptoval komiks jako samostatnou mangu, která vychází v online verzi časopisu Weekly Young Jump. Druhá sezóna oblíbené anime adaptace skončila v červenci 2019 a na třetí sezóně v současné době údajně pracuje studio MAPPA. Bohužel ale stále není znán oficiální termín vydání.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-