Netflix zveřejnil upoutávku na očekávanou hranou adaptaci mangy Yu Yu Hakusho

Sdílej článek

V současné době se nacházíme v éře hraných adaptací některých z nejlepších mang a her, které kdy vznikly. Horečka kolem One Piece ještě nevyprchala a nyní je další na řadě Yu Yu Hakusho. Netflix v úterý vydal na svůj hlavní YouTube kanál trailer a ve středu na svém japonském účtu také sérii upoutávek představujících jednotlivé postavy.

Netflix uvedl, že oficiální datum vydání hraného seriálu Yu Yu Hakusho je 14. prosince 2023. Ačkoli původní anime seriál, který se vysílal v letech 1992 až 1995, měl celkem 112 dílů, první sezóna hrané adaptace bude mít pouze 5 dílů.

Trailer vypadá naprosto neuvěřitelně, přestože zdrojový materiál byl vtěsnán do televizního seriálu o pěti epizodách. Tohle se ale bohužel děje u všech druhů hraných adaptací. Nicméně akční scény vypadají nadupaně díky překvapivě dobrým vizuálním efektům.

Podle tiskové zprávy Netflixu z 5. prosince seriál využívá technologii performance capture k integraci speciálních efektů a počítačových postav do reálného světa. V článku bylo potvrzeno, že k současnému natáčení herců bylo použito sto sedmdesát kamer.

Mezi hlavní herce patří Shuhei Uesugi jako Kazuma Kuwabara, Jun Shison jako Kurama a Kanata Hongo jako Hiei, kteří oživují ikonické postavy z původní mangy. V seriálu se objeví také bratři Toguro, které hrají Kenichi Takito a Go Ayano, a legendární Meiko Kaji v roli Genkai, Yusukeho mentorky. Netflix slibuje, že se bude co nejvíce držet předlohy. Nicméně některé aspekty budou muset tvůrci seriálu pravděpodobně pojmout jinak.

Originální příběh mangy Yu Yu Hakusho

Původní mangu napsal a ilustroval Yoshihiro Togashi. V roce 2002 začala společnost Viz Media vydávat mangu ve své anglické edici Shonen Jump a všech 19 svazků vydala také v tištěné podobě.

Příběh se zaměřuje na hlavního hrdinu Yusukeho Urameshe, problémového teenagera, kterého zabije auto, když se snaží zachránit dítě, které vběhne doprostřed silnice. Yusukeho smrt však trvá jen krátce.

V posmrtném životě projde řadou zkoušek, díky nimž získá titul Underworld Detective (detektiv z podsvětí). Čtrnáctiletý pouliční bojovník se poté vrací do lidského světa, aby řešil nadpřirozené záhady, které trápí lidstvo. Většinu z nich vyřeší bojem proti bytostem z jiného světa.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-