Demon Slayer se vrací do Universal Studios

Sdílej článek

Studio Universal vrátí do kin oblíbeného Demon Slayera: Mugen Train.

V oznámení, které společnost Universal Studios Japan zveřejnila na webu X, přivítala zpět oblíbeného Hashiru plamene Rengoka a odhalila vzrušující návrat filmu Demon Slayer: Mugen Train s tématikou XR (rozšířená realita). Jízda je navržena tak, aby cestující zažili zážitek, jako by se ocitli v lokomotivě Mugen Train spolu s Tanjirem, Nezuko, Zenitsem, Inosukem a Rengokem – a také s jejich démonickými protivníky. Při svém debutu v USJ v roce 2021 byla atrakce velmi úspěšná, ale na začátku roku 2022 byla uzavřena, protože exponáty Demon Slayera byly pouze dočasné. Nyní zábavní park plánuje jízdu vrátit a na webových stránkách Universal Studios Japan zveřejnil další podrobnosti.

Jízda je založena na filmu Demon Slayer: Mugen Train, filmového pokračování první série seriálu Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba. Příběh série sleduje Tanjira Kamada, mladého chlapce, který se stal zabijákem démonů poté, co jeho rodinu vyvraždili démoni. Snaží se pomstít jejich smrt a vyléčit svou démonizovanou sestru, přičemž se pohybuje ve světě plném nadpřirozených hrozeb a kolegů přemožitelů démonů a zároveň bojuje s vlastní lidskou silou.

Série Demon Slayer

Série mangy, kterou vytvořil Koyoharu Gotouge, vyšla poprvé jako manga v časopise Weekly Shōnen Jump v roce 2016. Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba se díky poutavému výtvarnému stylu a poutavému příběhu stala od počátku hitem. Poté, co společnost Ufotable vydala v roce 2019 anime adaptaci, se série stala průlomovým hitem i na mezinárodní úrovni. Anime je všeobecně považováno za jeden z nejlepších animovaných seriálů současnosti a také za jeden z nejoblíbenějších seriálů desetiletí.

Film Demon Slayer: Mugen Train měl premiéru v Japonsku v roce 2020, mezinárodní vydání byla kvůli pandemii Covid-19 rozptýlená. Příběhový oblouk sleduje Tanjira, k němuž se připojí jeho sestra a další společníci z řad přemožitelů démonů, jak nastupuje do vlaku, aby pomohl Rengokovi při vyšetřování záhadných zmizení, a čelí nebezpečným démonům v prostorách vlaku, zatímco se noří do svých vlastních traumat z minulosti.

Plamenný Hashira, Rengoku, se po svém ztvárnění ve filmu a emotivním boji s démonem třetího horního měsíce Akazou stal jednou z nejikoničtějších postav série. Jeho rada mladším přemožitelům démonů – „Ať už jste jakkoli zničeni vlastní slabostí nebo zbytečností… zapalte své srdce“ – se stala sloganem seriálu a inspirací pro mnoho fanoušků.

Fanoušci Demon Slayer jsou od červnového ukončení třetí série anime, „Swordsmith Village Arc„, v nejistotě. Ačkoli byla oznámena čtvrtá sezóna, která má adaptovat velmi očekávaný „Hashira Training Arc„, datum vydání zatím nebylo oznámeno. Fanoušci se zatím mohou s Mugen Trainem osobně seznámit na USJ.

Všechny sezóny anime Demon Slayer jsou v současné době streamovány na Hulu, Netflixu, Prime Video a Crunchyrollu.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-