Yor se utká s Chun-Li v kolaboraci Spy x Family a Street Fighter 6

Sdílej článek

Yor Forger ze Spy x Family a Chun-Li ze Street Fighter 6 se utkají ve speciálním, akcí nabitém anime videu.

Krátký animovaný snímek představuje rychlý zápas bojových umění mezi nechvalně proslulou Trnovou princeznou a legendárním důstojníkem Interpolu. O produkci speciálního videa se postarala animační společnost Wit Studio, která stojí za anime adaptací Spy x Family. Výtvarnice Street Fighter 6 Chisato Mita již dříve ilustrovala také dílo připomínající spolupráci obou oblíbených sérií, v němž Loid Forger, Anya Forger a Bond sledovali bitvu spolu s Ryuem a Chun-Liho učedníkem Li-Fenem.

Spolupráce Spy x Family a Street Fighter 6 byla poprvé oznámena v červenci 2023 jako speciální propagační akce k nadcházejícímu Spy x Family Code: White, který se má v kinech objevit 22. prosince. Ve hře Street Fighter 6 se navíc uskuteční herní akce na oslavu Code: White, která se uskuteční 9. ledna, s novými předměty Spy x Family. Společnost Capcom zatím nezveřejnila podrobnosti o tom, jaké předměty budou během akce k dispozici, ale předchozí spolupráce Street Fighter 6 s Teenage Mutant Ninja Turtles zahrnovala zejména různé kosmetické produkty s tématikou TMNT, jako jsou samolepky, kostýmy avatarů a tapety.

Spy x Family Code: White se připravuje na vánoční premiéru

Spy x Family Code: White je prvním animovaným filmem podle komediální mangy Tatsuya Enda, která se změnila v anime, s původním příběhem, který napsal scénárista druhé série Spy x Family Ichiro Okouchi a na který dohlížel sám Endo. Na filmu opět spolupracují studia Wit Studio a CloverWorks, která stojí za adaptací anime, a režisér Takashi Katagiri se ujal režie filmu Code: White. Společnost Shueisha navíc oznámila, že se chystá románová adaptace Code: White od autorky Ayi Najimy, která se objeví na trhu ve stejný den, kdy bude mít film premiéru.

Shrnutí pro Spy x Family Code: White zní: „Je to špion. Ona je vražedkyně. Loid a Yor si společně nechávají své dvojí životy pro sebe, zatímco předstírají, že jsou dokonalá rodina. Jejich adoptivní dcera Anya, telepatka, však zná vzrušující tajemství obou, aniž by o tom věděli. Zatímco pod záminkou, že vezme rodinu na víkendový zimní pobyt, se Loidův pokus o pokrok v jeho současné misi Operace Strix stává obtížným, když se do ní Anya omylem zaplete a spustí události, které ohrožují světový mír!

Spy x Family Code: White se v kinech objeví 22. prosince, celosvětová premiéra je naplánována na rok 2024. Street Fighter 6 je k dispozici pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox řady X|S a PC.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-