Manga Plus-Sized Elf o elfce s nadváhou se letos dočká anime

Sdílej článek

Na oficiálních webových stránkách a na X účtu bylo dnes oznámeno, že se chystá televizní anime adaptace komediální mangy Plus-Sized Elf od autora Synecdoche. Anime bude mít premiéru v roce 2024, zveřejněn byl také vizuální teaser.

Manga Plus-Sized Elf byla poprvé spuštěna v prosinci roku 2016 na webu Wani Books Comic Gum. Vycházela až do května 2021, poté byly jednotlivé kapitoly shromážděnými v osmi tankōbon svazcích.

Po tom, co webu Wani Books vypršela licence na tuto sérii, vyšlo pokračování mangy s názvem Plus-Sized Elf: Second Helping!, které bylo k dispozici v měsíčním seinen magazínu Dokodemo Young Champion vydávaném společností Akita Shoten. Jednotlivé kapitoly byly shromážděny do dvou tankōbon svazků.

Společnost Seven Seas Entertainment, která vydává oficiální anglickou verzi mangy, popisuje příběh takto:

„Masér Naoe-kun se chystá domů, když se mu do rukou dostane poněkud zvláštní pacient. Tato půvabná dáma má smaragdové oči, špičaté uši a vyrostla v lese – všechno na ní křičí „elfka“, až na jednu věc: její tělnaté tělo. Ukáže se, že opustila svůj svět, ale v tomto světě miluje nezdravé jídlo, a teď ji její posedlost dostihla. Dokáže Naoe-kun pomoci této sympatické elfce zhubnout – a udržet si měnší váhu?“

Elfku bude dabovat Ayasa Ito

Elfku Erufuda v anime Plus-Sized Elf bude dabovat Ayasa Ito (čti Ajasa Itó). Jedná se o talentovanou hlasovou herečku, která se proslavila ztvárněním role Arisy Ichigayi (Arisy Ičigaji) v seriálu BanG Dream! Kromě ní nebylo odhaleno žádné další jméno dabérů. Nebylo ani prozrazeno jméno produkčního studia, které anime připravuje.

Vizuální teaser zobrazuje Erufudu, jak se štípe do břicha a jí hranolky. Na sobě má přiléhavé tričko s polovičním rukávem a zelené tepláky. Její špičaté uši prozrazují, že je elfka.

Autor Synecdoche vyjádřil svou radost z toho, že jeho dílo bylo zfilmováno jako anime. Doufá také, že si jeho fanoušci oblíbí ikonické prvky mangy v animované podobě. Dabérka Ayasa Ito, představitelka Erufudy, zveřejnila k oznámení komentář:

„‚Elfové nemohou zhubnout‘, Když jsem slyšela tento název, cítila jsem silný pocit poslání. To proto, že jsem celoživotní dietář a Ito-san také nemůže zhubnout! Vcítila jsem se s Erufudou, která se statečně snaží držet dietu, ale nedokáže odolat pokušení jídla. Rozhodně se chci na tomto podílet…! Kvůli tomu jsem do konkurzu šla, takže jsem opravdu šťastná, že jsem tu roli mohla dostat.“

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-