Jujutsu Kaisen vs One Piece! Klaun Buggy čelí síle Ryomena Sukuny

Sdílej článek

Fanouškovská animace One Piece x Jujutsu Kaisen ukazuje, co by se stalo, kdyby se Buggy ocitl uprostřed jednoho z typických útoků Ryomena Sukuna.

Uživatel X s přezdívkou @ByAcekun nedávno představil svou nejnovější animaci: krátkou scénu klauna Buggyho, který se se svým obvyklým zubatým úsměvem prodírá proudem barevných šmouh. S nápadem na tuto animaci přišel jiný uživatel jménem @CJD Luffy, který si položil otázku, které anime postavy kromě Mahoraga by mohly přežít Zlovolnou svatyni Ryomena Sukuny – ničivou techniku, která proti cíli rozpoutá smršť sečných útoků. Když další uživatel jménem @Soul_StormOP uvedl jako možného soupeře Buggyho, @ByAcekun se ujal úkolu dovést tento nápad k životu.

V knize One Piece je klaun Buggy hlavním antagonistou v manga pasáži „Orange Town„. Díky síle svého ďábelského ovoce „Chop-Chop“ disponuje Buggy značnou fyzickou silou a vytrvalostí. Ovoce ho navíc činí imunním vůči sečným útokům a zároveň mu dává schopnost rozdělit své tělo na mnoho částí a ovládat je, což z něj dělá záludného protivníka. Výše zmíněná animace demonstruje jeho sílu tím, že ukazuje, jak Buggy pokračuje v chůzi vpřed bez úhony i poté, co ho seknutí připraví o hlavu.

V době psaní tohoto článku nasbíral klip @ByAcekun více než 639,3 tisíc zhlédnutí a přes 21 tisíc lajků na X. Ohlasy diváků jsou veskrze pozitivní a mnoho z nich chválí živou a plynulou kvalitu animace. Vlákno také ukazuje krátký časosběrný záběr ze zákulisí, který divákům umožňuje vidět proces tvorby krok za krokem. Na profilu @ByAcekun se navíc nachází krátká animace Geara 5 Luffyho, který loni velkolepě debutoval v anime seriálu One Piece.

Přestože Jujutsu Kaisen a One Piece mají v anime komunitě status ikony, postupně se blíží k závěru. V loňském roce tvůrce JJK Gege Akutami oznámil, že populární mangu ukončí někdy v roce 2024. Tvůrce One Piece Eiichiro Oda (čti Eičiró Oda) mezitím v současné době pracuje na oblouku „Egghead“ – první části dlouho očekávané závěrečné ságy série. Začátkem tohoto měsíce začalo anime One Piece společnosti Toei adaptovat dějovou linii „Egghead„. Kromě toho MAPPA oznámila pokračování Jujutsu Kaisen, které bude adaptovat události z manga arcu „Culling Game„. Produkční tým však zatím neprozradil, kdy bude projekt uveden.

Jujutsu Kaisen a One Piece jsou k dispozici v angličtině od VIZ Media. Adaptaci anime seriálu One Piece si můžete pustit na Hulu, Crunchyroll a Netflixu. Jujutsu Kaisen je k dispozici ke sledování prostřednictvím Crunchyroll a Prime Video.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-