Jujutsu Kaisen vs One Piece! Klaun Buggy čelí síle Ryomena Sukuny

Sdílej článek

Fanouškovská animace One Piece x Jujutsu Kaisen ukazuje, co by se stalo, kdyby se Buggy ocitl uprostřed jednoho z typických útoků Ryomena Sukuna.

Uživatel X s přezdívkou @ByAcekun nedávno představil svou nejnovější animaci: krátkou scénu klauna Buggyho, který se se svým obvyklým zubatým úsměvem prodírá proudem barevných šmouh. S nápadem na tuto animaci přišel jiný uživatel jménem @CJD Luffy, který si položil otázku, které anime postavy kromě Mahoraga by mohly přežít Zlovolnou svatyni Ryomena Sukuny – ničivou techniku, která proti cíli rozpoutá smršť sečných útoků. Když další uživatel jménem @Soul_StormOP uvedl jako možného soupeře Buggyho, @ByAcekun se ujal úkolu dovést tento nápad k životu.

V knize One Piece je klaun Buggy hlavním antagonistou v manga pasáži „Orange Town„. Díky síle svého ďábelského ovoce „Chop-Chop“ disponuje Buggy značnou fyzickou silou a vytrvalostí. Ovoce ho navíc činí imunním vůči sečným útokům a zároveň mu dává schopnost rozdělit své tělo na mnoho částí a ovládat je, což z něj dělá záludného protivníka. Výše zmíněná animace demonstruje jeho sílu tím, že ukazuje, jak Buggy pokračuje v chůzi vpřed bez úhony i poté, co ho seknutí připraví o hlavu.

V době psaní tohoto článku nasbíral klip @ByAcekun více než 639,3 tisíc zhlédnutí a přes 21 tisíc lajků na X. Ohlasy diváků jsou veskrze pozitivní a mnoho z nich chválí živou a plynulou kvalitu animace. Vlákno také ukazuje krátký časosběrný záběr ze zákulisí, který divákům umožňuje vidět proces tvorby krok za krokem. Na profilu @ByAcekun se navíc nachází krátká animace Geara 5 Luffyho, který loni velkolepě debutoval v anime seriálu One Piece.

Přestože Jujutsu Kaisen a One Piece mají v anime komunitě status ikony, postupně se blíží k závěru. V loňském roce tvůrce JJK Gege Akutami oznámil, že populární mangu ukončí někdy v roce 2024. Tvůrce One Piece Eiichiro Oda (čti Eičiró Oda) mezitím v současné době pracuje na oblouku „Egghead“ – první části dlouho očekávané závěrečné ságy série. Začátkem tohoto měsíce začalo anime One Piece společnosti Toei adaptovat dějovou linii „Egghead„. Kromě toho MAPPA oznámila pokračování Jujutsu Kaisen, které bude adaptovat události z manga arcu „Culling Game„. Produkční tým však zatím neprozradil, kdy bude projekt uveden.

Jujutsu Kaisen a One Piece jsou k dispozici v angličtině od VIZ Media. Adaptaci anime seriálu One Piece si můžete pustit na Hulu, Crunchyroll a Netflixu. Jujutsu Kaisen je k dispozici ke sledování prostřednictvím Crunchyroll a Prime Video.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-