Zaměstnanci fandí animátorovi Jujutsu Kaisen, který „likviduje“ produkční budovu studia MAPPA

Sdílej článek

V posledním díle Jujutsu Kaisen došlo ke zničení produkční budovy společnosti MAPPA, protože animátoři pokračují v protestech proti špatným pracovním podmínkám.

Animátor Sota Shigetsugu (@Hone_honeHONE na X, dříve Twitter) zveřejnil 16. listopadu klip, v němž odhalil, že rozbitá budova v 17. epizodě poslední série Jujutsu Kaisen (2. série) byla ve skutečnosti vytvořena na základě produkční budovy společnosti MAPPA. „Je to takový interní vtip,“ řekl Shigetsugu, „ale budova, která je v tomto sestřihu ničena, skutečně existuje v Shibuyi. Ale protože jsem nemohl najít fotky nebo plány interiéru, zničil jsem místo toho produkční budovu MAPPA pro Jujutsu, která měla tu správnou velikost. Zaměstnancům se to líbilo, haha.“ Mezi troskami uživatelé identifikovali i další „Easter eggs“ z epizod, které odkazovaly na MAPPA, včetně plyšáka oblíbené postavy Pochity z anime Chainsaw Man.

Jedna z nejlepších odpovědí na Shigetsuguův příspěvek přišla od kolegy z redakce Jujutsu Kaisen, Kazuta Araie, který napsal: „Můj stůl se rozletěl.“ Zdálo se, že fanoušci jsou rádi, že vidí Araie ve zdánlivě dobré náladě po znepokojivém příspěvku režiséra epizody Jujutsu Kaisen X z 15. listopadu, v němž byla graficky znázorněna postava, kterou mnozí považovali za samotného Araie.

Shigetsugu pokračuje ve své neuvěřitelné otevřenosti ohledně poměrů v MAPPA v poslední době. Dne 11. listopadu prozradil, že natáčení filmu Jujutsu Kaisen 0 trvalo pouhé čtyři měsíce, zatímco standardní třicetiminutová epizoda obvykle trvá nejméně měsíc. Hlavní režisér animace filmu Terumi Nishii nedávno poslal výzvu americkým hereckým odborům SAG-AFTRA, aby mladým lidem domluvili. Podle něj a dabérky Ayano Fukumiyi se anime průmysl „rozpadá„. Nishiio však tvrdí, že se nic nezmění, pokud se japonští animátoři nespojí v jednotném hnutí.

Crunchyroll streamuje obě sezóny seriálu Jujutsu Kaisen, který je popsán následovně: „Yuji Itadori je chlapec s obrovskou fyzickou silou, který však žije zcela obyčejný středoškolský život. Jednoho dne, aby zachránil spolužáka, kterého napadla kletba, sní prst Rjomena Sukuny a přijme kletbu do své duše. Od té doby sdílí s Ryomenem Sukunou jedno tělo. Pod vedením nejmocnějšího z čarodějů, Satorua Gódžóa, je Itadori přijat do Tokijské střední školy jujutsu, organizace, která bojuje proti kletbám… a tak začíná hrdinský příběh chlapce, který se stal kletbou, aby vymýtil kletbu, život, od kterého se už nikdy nedokáže odvrátit.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-