One Piece se spojil s LA Rams ve speciální fotbalové hře

Sdílej článek

Letos v prosinci se fotbaloví fanoušci ve speciální kolaboraci s kultovní sérií One Piece od Eiichira Ody promění v legendární posádku slamáků.

Podle serveru SoraNews24 bude Den spolupráce Los Angeles Rams a One Piece prvním případem, kdy populární fotbalový tým do jedné ze svých her zapojí japonskou sérii. Dne 3. prosince se Rams utkají s Clevelandem Browns a hlavní postavy One Piece se objeví na obrazovkách po celém stadionu. Jako vtipnou připomínku seriálového systému odměn budou zaměstnanci SoFi vybírat náhodné diváky, kteří se objeví na plakátech hledaných.

Účastníci hry obdrží při této příležitosti řadu exkluzivních dárků zdarma. Každý divák si zaručeně odnese ručník LA Rams x One Piece. Prvních 10 000 příchozích diváků navíc obdrží speciální tašky s obrázky z nejnovější mobilní hry One Piece Bounty Rush a oficiální karetní hru One Piece. Jako další bonus stadion SoFi fanouškům dopřeje exkluzivní video představující jedinečný a rozsáhlý svět One Piece, které se bude promítat na obrovské obrazovce Infinity Screen o rozloze 70 000 čtverečních stop.

Úspěch série One Piece

Den spolupráce s One Piece završuje rok plný významných událostí a milníků pro oblíbenou sérii. Na začátku tohoto roku byla na Netflixu uvedena první hraná seriálová adaptace One Piece, která zaznamenala ohromný úspěch a rychle se stala jedním z nejsledovanějších původních seriálů streamovací služby v létě 2023. Tvůrci seriálu One Piece již potvrdili natáčení druhé série a v současné době zvažují potenciální nové herecké posily, včetně oscarové Jamie Lee Curtis, která hodlá lobovat za roli doktorky Kurehy.

Dlouholetá anime adaptace společnosti Toei Animation mezitím nedávno oslavila 25. výročí vysílání, které se shodovalo s dokončením oblouku „Wano Country„. Tato dějová linie je pravděpodobně nejznámější díky odhalení Luffyho legendární podoby Gear 5. Na počest úspěchu anime vydala společnost Toei zbrusu nové logo, které upozorňuje na Luffyho dětské setkání s Rudovlasým Shanksem, pirátským kapitánem, který Luffymu daroval jeho ikonický slaměný klobouk. V roce 2023 se Luffy také poprvé připojí k sestavě na Macy’s Annual Thanksgiving Day Parade.

Anime seriál One Piece si můžete pustit na Hulu, Netflixu a Crunchyrollu. Manga je k dispozici v angličtině od společnosti VIZ Media.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-