Série Sand Land Akiry Toriyamy se dočkala nového traileru od Disneyho

Sdílej článek

Anime seriál Sand Land, který původně vytvořil tvůrce Dragon Ballu Akira Toriyama, vydal před svou premiérou u Disney/Hulu zbrusu nový trailer.

Trailer The Sand Land: The Series, který byl zveřejněn na oficiálním japonském účtu Disney+ na YouTube, jsou ukázána některá dobrodružství, do kterých se trojice dostane, a postavy, které na své cestě potkají, například již dříve oznámená Anne, kterou ztvárnila Mikako Komatsu z Jujutsu Kaisen Fame, a Meunière, kterou namluvil Ayumu Murase. Všechny výkony týmu doprovází optimistická úvodní píseň „Water Carrier“ od Kroi. Samostatné video zveřejněné na oficiálním účtu Sunrise na YouTube odhalilo závěrečnou znělku „Drive My Idea“ v podání japonské lo-fi psychedelické popové skupiny Tempalay.

Seriál se bude brzy vysílat na Disney a Hulu.

Sand Land: Premiéra prvních sedmi epizod se uskuteční 20. března, osmá až třináctá epizoda pak 27. března. Anime se dočká celosvětového simultánního vysílání; v Japonsku bude seriál streamován na Disney+ Star Star Anime Series„, zatímco mezinárodní diváci jej mohou sledovat na Hulu. Cílem tohoto seriálu je pozměnit a rekontextualizovat události celovečerního filmu Sand land, který byl uveden v srpnu 2023, včetně „slavných scén“ ze zdrojového materiálu, které nebyly přítomny, a čerstvého materiálu po skončení příběhu. Prvních šest epizod bude tvořit část oblouku „Akumano no Oji“ (Princ démonů), zatímco posledních šest bude sledovat cestu skupiny v Lesní zemi.

Spolu s již dříve vydaným celovečerním filmem a připravovaným seriálem Sand Land vychází 28. dubna i videoherní adaptace. Hráči se ujmou role hlavního hrdiny seriálu Belzebuba a společně s ostatními členy týmu prozkoumají rozlehlou pustinu, kterou je Země. V akčním RPG, které vydává společnost Bandai Namco, se s pomocí různých vozidel postaví démonům i lidem.

Sand Land Akiry Toriyamy pokračuje v odkazu Dragon Ballu

Sand Land zůstává jedním z nejobskurnějších děl Akiry Toriyamy. Toriyama, ikona japonské popkultury, zemřel 1. března 2024 ve věku 68 let. Měsíce předtím se Toriyama podělil o zvláštní poděkování tvůrcům filmu Sand Land a fanouškům, kteří si na něj udělali čas: „Moc děkuji všem úžasným fanouškům, kteří se už vydali na film Sand land! Počty diváků v kinech zatím nejsou tak vysoké, jak by mohly být, ale už jsme se dočkali několika velmi pozitivních recenzí. Někteří milí lidé se dokonce svěřili, že je překvapilo, že je film hluboce dojal. Zejména nadšené ohlasy na mecha, který se objevuje ve filmu, jsou výhradně zásluhou tvrdé práce animátorů. A všem, kteří film ještě neviděli, zvažují, zda se na něj podívat, nebo se zdráhají vyrazit do kina: Nepřemýšlejte nad tím! Pevně doufám, že každý bude mít možnost tento film vidět.

S blížícím se vydáním adaptací Sand Landu a vydáním Dragon Ball Daima na obzoru si fanoušci mohou být jisti, že odkaz jednoho z nejvlivnějších tvůrců anime zůstane hmatatelný i v příštích letech.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Pro fanoušky série Gundam je nyní k dispozici replika helmy postavy Char Aznable

Milovníci série Gundam si nyní mohou rozšířit svou sbírku o realistickou repliku ikonické přilby Chara Aznabla z anime Mobile Suit Gundam. Tato detailní a nositelná přilba je součástí série Full Scale Works společností Megahouse a Bandai Namco.

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...
-Reklama-