„Přidali jsme trochu masa navíc“: Producent Solo levelingu odhalil nezbytné změny pro anime

Sdílej článek

Producent Solo Leveling Sota Furuhashi a režisér Shunsuke Nakashige prozradili, jaké změny byly v manhwě nutné k vytvoření populárního anime seriálu.

Druhá epizoda nového speciálu Solo Leveling od Crunchyrollu s názvem The Leveling of Solo Leveling se věnovala procesu a výzvám, které provázely přeměnu této populární manhwy na anime seriál. Producent Furuhashi řekl: „Co se týče adaptace webového komiksu do anime, řekl bych, že největší rozdíl je pravděpodobně v tempu příběhu.“ Zdůraznil, že typický svazek mangy lze adaptovat ve dvou až třech epizodách, zatímco manhwa spíše v 1,5 epizodě.

Samostatné anime Solo leveling doplňuje příběh a upravuje tempo série

A to byla jedna z překážek, se kterou jsme se museli vypořádat,“ pokračoval. „Abychom to překonali, přidali jsme do příběhu trochu masa navíc s ohledem na celkovou adaptaci.“ Režisér Nakashige dodal: „Je to tak svižné čtení, že to někdy může být na dvacet minut televizního vysílání až příliš svižné, a u filmu potřebujete vzestupy a pády, takže se snažíme dobře promyslet, jak to zvládnout, co přidat a co ubrat.Nakashige zdůraznil, že spíše než o chybu manhwy jde o vinu média anime a že změny byly nutné, aby „správně zprostředkovaly, jak zábavná byla předloha„.

Aby bylo možné přidat do příběhu toto „maso navíc„, vedl Nakashige schůzky s původním autorem Chugongem a společností D&C Media, přičemž dokument odhaluje, že produkce začala v roce 2020 a nic neprošlo bez souhlasu D&C. V roce 2020 se také začalo s přípravou nové verze. Generální ředitel D&C Media Choi Won-Yeong také prozradil, že do fronty na adaptaci Solo Leveling se postavilo několik anime studií, přičemž vydavatel se rozhodl pro Aniplex a A-1 Pictures.

Fanoušci Solo levelingu se již těší na druhou sezónu

Celkově se Nakashigeho rozhodnutí pro Solo Leveling vyplatila. Seriál si žádá celosvětovou pozornost, pronikl do žebříčku nejoblíbenějších televizních seriálů na IMDb, a i když jeho poslední rekapitulační epizoda – 7.5 – patří mezi nejneoblíbenější epizody na Crunchyrollu všech dob, svědčí to spíše o touze fanoušků po dalším obsahu než o námitkách proti jeho kvalitě. Fanoušci se dožadují druhé sezóny, a tak CBR ve svém článku rozebírá, co čtenáři od druhé sezóny Solo Leveling očekávají.

Solo Leveling a The Leveling of Solo Leveling se vysílají na Crunchyrollu. Platforma popisuje první z nich: „Říká se, že co tě nezabije, to tě posílí, ale to není případ nejslabšího lovce na světě Sung Jinwooa. Poté, co byl brutálně zmasakrován příšerami ve vysoce postaveném dungeonu, se Jinwoo vrátil se Systémem, programem, který vidí jen on a který ho ve všech směrech leveluje. Nyní je inspirován, aby odhalil tajemství svých schopností a dungeonu, který je zrodil.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-