Připravované anime Villainess Level 99 představuje úvodní znělku a novou postavu v nejnovějším traileru

Sdílej článek

Společnost Kadokawa ve středu zveřejnila druhou upoutávku na chystané isekai anime The Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I’m Not the Demon Lord. Trailer představil různé písně a přináší ukázku úvodní znělky. Byli také oznámeni noví herci a premiéra anime je naplánována na 9. ledna 2024.

Novým členem obsazení je Rina Hidaka jako Eleanora Hillrose. Mayu Maeshima zpívá úvodní píseň „LOVE or HATE?“, zatímco Hidaka a Fairouz Ai zpívají závěrečnou píseň „Suki ga Levelchi“ (Láska na jiné úrovni) v roli postav.

Původní romány Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I’m Not the Demon Lord napsala Satori Tanabata, ilustroval je Tea a v Japonsku je vydalo nakladatelství Fujimi Shobo pod Kadokawa Books. Anglická verze je k dispozici také pod J-Novel Club. Šestý svazek románové série vyjde 10. ledna. Nokomi vydala v roce 2020 adaptaci mangy, která má v současnosti tři svazky.

Anime režíruje Minoru Yamaoka v animačním studiu Jumondou. O kompozici seriálu se postará Fumihiko Shimbo. Návrhy postav mají na starosti Hitomi Kaiho a Kim Soo-Ho. Hudbu složí Utana Utatane. Jak je vidět v nejnovějším traileru, premiéra seriálu je naplánována na 9. ledna 2024.

Hlavní postavy a kdo je namluvil:

  • Yumiella Dolkness namluvila Fairouz Ai
  • Patrick Ashbatten namluvil Yūma Uchida
  • Alicia Ehnleit namluvila Azumi Waki
  • Edwin Valschein namluvil Taku Yashiro
  • William Ares namluvil Haruki Ishiya
  • Oswald Grimsarde namluvil Kōhei Amasaki

Děj románu

Vysokoškolačka se ocitne v herním světě otome RPG, které hrála ve svém předchozím životě, vzkříšená jako Yumielle, zlá dcera šlechty. Ve hře je Yumielle zpočátku jen vedlejší postava, ale později se vrací jako silný skrytý boss, který se staví na úroveň hlavním hrdinům hry.

Poté, co ji rodiče na rodinném panství v podstatě opustili, se v Yumielle zažehnou plameny její bývalé hráčské duše a pustí se do velkého levelování. Deset let poté je Yumielle spolu s hlavní hrdinkou Alicia zapsána na Královskou akademii. Všichni studenti procházejí testem, aby se určila jejich současná úroveň, která je obvykle nižší než deset. Yumiella test také složí a zjistí, že dosáhla extrémně vysoké úrovně 99.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-