Připravované anime Villainess Level 99 představuje úvodní znělku a novou postavu v nejnovějším traileru

Sdílej článek

Společnost Kadokawa ve středu zveřejnila druhou upoutávku na chystané isekai anime The Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I’m Not the Demon Lord. Trailer představil různé písně a přináší ukázku úvodní znělky. Byli také oznámeni noví herci a premiéra anime je naplánována na 9. ledna 2024.

Novým členem obsazení je Rina Hidaka jako Eleanora Hillrose. Mayu Maeshima zpívá úvodní píseň „LOVE or HATE?“, zatímco Hidaka a Fairouz Ai zpívají závěrečnou píseň „Suki ga Levelchi“ (Láska na jiné úrovni) v roli postav.

Původní romány Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I’m Not the Demon Lord napsala Satori Tanabata, ilustroval je Tea a v Japonsku je vydalo nakladatelství Fujimi Shobo pod Kadokawa Books. Anglická verze je k dispozici také pod J-Novel Club. Šestý svazek románové série vyjde 10. ledna. Nokomi vydala v roce 2020 adaptaci mangy, která má v současnosti tři svazky.

Anime režíruje Minoru Yamaoka v animačním studiu Jumondou. O kompozici seriálu se postará Fumihiko Shimbo. Návrhy postav mají na starosti Hitomi Kaiho a Kim Soo-Ho. Hudbu složí Utana Utatane. Jak je vidět v nejnovějším traileru, premiéra seriálu je naplánována na 9. ledna 2024.

Hlavní postavy a kdo je namluvil:

  • Yumiella Dolkness namluvila Fairouz Ai
  • Patrick Ashbatten namluvil Yūma Uchida
  • Alicia Ehnleit namluvila Azumi Waki
  • Edwin Valschein namluvil Taku Yashiro
  • William Ares namluvil Haruki Ishiya
  • Oswald Grimsarde namluvil Kōhei Amasaki

Děj románu

Vysokoškolačka se ocitne v herním světě otome RPG, které hrála ve svém předchozím životě, vzkříšená jako Yumielle, zlá dcera šlechty. Ve hře je Yumielle zpočátku jen vedlejší postava, ale později se vrací jako silný skrytý boss, který se staví na úroveň hlavním hrdinům hry.

Poté, co ji rodiče na rodinném panství v podstatě opustili, se v Yumielle zažehnou plameny její bývalé hráčské duše a pustí se do velkého levelování. Deset let poté je Yumielle spolu s hlavní hrdinkou Alicia zapsána na Královskou akademii. Všichni studenti procházejí testem, aby se určila jejich současná úroveň, která je obvykle nižší než deset. Yumiella test také složí a zjistí, že dosáhla extrémně vysoké úrovně 99.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Pro fanoušky série Gundam je nyní k dispozici replika helmy postavy Char Aznable

Milovníci série Gundam si nyní mohou rozšířit svou sbírku o realistickou repliku ikonické přilby Chara Aznabla z anime Mobile Suit Gundam. Tato detailní a nositelná přilba je součástí série Full Scale Works společností Megahouse a Bandai Namco.

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...
-Reklama-