Oficiální upoutávka na druhou sezónu Oshi no Ko připomíná premiéru v roce 2024

Sdílej článek

Oshi no Ko slaví Den díkůvzdání oficiální upoutávkou na druhou sezónu, která potvrzuje termín vydání nového dílu anime.

Seriál Oshi no Ko oslavil Díkůvzdání speciální akcí 26. listopadu 2023, které se zúčastnili herci Rie Takahaši (Ai), Takeo Otsuka (Aqua), Yurie Igoma (Ruby), Megumi Han (Kana), Manaka Iwami (Akane), Rumi Okubo (Mem-cho) a Kento Ito (Gorou). Po vystoupeních a diskuzích přišlo na řadu velké odhalení, že druhá série se vrátí v roce 2024. Tato zpráva byla oznámena spolu s novým trailerem a zlověstným teaserem.

Nový trailer a vizuál k druhé sérii Oshi no Ko naznačují, co mohou fanoušci očekávat v nadcházejícím pokračování. Aqua v závěru upoutávky znovu potvrzuje, že se bude snažit, aby zjistil pravdu o tom, co se stalo jeho matce.

Druhá série Oshi no Ko sice nemá potvrzené datum vydání, ale připojuje se k již tak nabitému seznamu anime adaptací, pokračování a nových sérií v roce 2024. Classroom of the Elite Season 3, Tsukimichi Season 2, Solo Leveling a Blue Exorcist Season 3 jsou všechny stanoveny na leden 2024, přičemž Danmachi Season 5 bylo podobně oznámeno na začátku tohoto měsíce na fanouškovské akci pro rok 2024. V lednu bude mít premiéru také anime Bucchigiri?!, které je hříčkou na motivy Arabských nocí a žánru yanki z Tokyo Revengers.

Oshi no Ko

Popis Anime Oshi no Ko: „Když se na venkovské lékařské klinice doktora Gorou Amemiya objeví těhotná mladá hvězda, vezme na sebe úkol bezpečně (a tajně) porodit dítě Ai Hoshino. V předvečer porodu je však zabit Aiiným pomýleným pronásledovatelem – a následně se znovu narodí jako její dítě, Aquamarine Hoshino! Nyní chce své nové matce pomoci dostat se na vrchol, ale co může dítě udělat s temným podhoubím zábavního průmyslu? A co udělá, když dojde ke katastrofě?

Oshi no Ko Season 1 můžete sledovat na HIDIVE. V současné době se předpokládá, že na platformě bude dostupná i 2. sezóna, ale nové změny v politice HIDIVE znamenají, že většina neanglicky mluvících zemí již nebude mít k platformě přístup.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-