Originální anime BUCCHIGIRI?! od studia MAPPA vyjde v lednu 2024

Sdílej článek

V pátek byla na oficiálním YouTube kanálu studia MAPPA zveřejněna hlavní upoutávka na anime BUCCHIGIRI?! Trailer je opatřen anglickými titulky, takže fanoušci po celém světě mu mohou porozumět z první ruky. Upoutávka prozradila, že úvodní znělka se bude jmenovat „Sesame“ a bude ji hrát skupina Kroi.

Anime BUCCHIGIRI?! bylo poprvé oznámeno v květnu tohoto roku. Premiéra seriálu je naplánována na sobotu 13. ledna a bude ji vysílat japonská televize a Crunchyroll. První tři epizody budou v předpremiéře promítány 23. prosince v kinech TOHO Cinemas v Roppongi Hills, Ikebukuro, Umeda, Akaike, Tenjin a Susukino.

Hlavní upoutávka fanouškům přiblížila, co mohou od nadcházejícího anime očekávat

Hlavní hrdina Arajin Tomoshibi je ztvárněn jako nesmělý a obyčejný středoškolák, který se znovu setkává se svým kamarádem z dětství Matakou Asaminem. Ten je nyní charismatickým a obávaným vůdcem gangu Bucchigiri.

Asamine pozve Tombišiho, aby se přidal k jeho skupině a bojoval proti ostatním gangům, které soupeří o nadvládu ve městě. Ten si však brzy uvědomí, že si ukousl příliš velké sousto, protože čelí smrtícím nepřátelům a tajemné hrozbě, která se nad všemi vznáší.

Upoutávka na anime BUCCHIGIRI?! odhalila kromě data vydání a úvodní znělky také hlasové obsazení (na obrázku níže zleva doprava):

 • Arajin Tomoshibi namluvil Genki Okawa
 • Matakara Asamine namluvil Yusuke Hoshino
 • Senya namluvil Masafumi Kobatake
 • Marito namluvil Nozomu Sasaki
 • Kenichiro namluvil Jiro Saito
 • Komao namluvil Kappei Yamaguchi
 • Zabu namluvil Yukihiro Nozuyama
 • Outa namluvil Ryota Takeuchi
 • Jabashiri namluvil Makoto Furukawa
 • Hagure namluvil Shota Hayama
 • Akutaro namluvil Chihiro Suzuki
 • Mahoro namluvila Anna Nagase

Jak již bylo oznámeno dříve, Utsumi se zasloužil o vytvoření původního příběhu společně s vedoucím scénáře a scenáristou Taku Kishimotem. Takahiro Kagami, který navrhl postavy, bude spolu s Hiroyuki Saitou a Kiminori Itō jedním z hlavních režisérů animace. Michiru Oshima a Hiromi Kikuta složí hudbu a budou působit jako režiséři zvuku.

Studio MAPPA a Utsumi již spolu dříve spolupracovali na anime Banana Fish. Utsumi režíroval také anime Free! – Iwatobi Swim Club, Free! Eternal Summer a obě série původního anime Sk8 the Infinity.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-