Originální anime BUCCHIGIRI?! od studia MAPPA vyjde v lednu 2024

Sdílej článek

V pátek byla na oficiálním YouTube kanálu studia MAPPA zveřejněna hlavní upoutávka na anime BUCCHIGIRI?! Trailer je opatřen anglickými titulky, takže fanoušci po celém světě mu mohou porozumět z první ruky. Upoutávka prozradila, že úvodní znělka se bude jmenovat „Sesame“ a bude ji hrát skupina Kroi.

Anime BUCCHIGIRI?! bylo poprvé oznámeno v květnu tohoto roku. Premiéra seriálu je naplánována na sobotu 13. ledna a bude ji vysílat japonská televize a Crunchyroll. První tři epizody budou v předpremiéře promítány 23. prosince v kinech TOHO Cinemas v Roppongi Hills, Ikebukuro, Umeda, Akaike, Tenjin a Susukino.

Hlavní upoutávka fanouškům přiblížila, co mohou od nadcházejícího anime očekávat

Hlavní hrdina Arajin Tomoshibi je ztvárněn jako nesmělý a obyčejný středoškolák, který se znovu setkává se svým kamarádem z dětství Matakou Asaminem. Ten je nyní charismatickým a obávaným vůdcem gangu Bucchigiri.

Asamine pozve Tombišiho, aby se přidal k jeho skupině a bojoval proti ostatním gangům, které soupeří o nadvládu ve městě. Ten si však brzy uvědomí, že si ukousl příliš velké sousto, protože čelí smrtícím nepřátelům a tajemné hrozbě, která se nad všemi vznáší.

Upoutávka na anime BUCCHIGIRI?! odhalila kromě data vydání a úvodní znělky také hlasové obsazení (na obrázku níže zleva doprava):

 • Arajin Tomoshibi namluvil Genki Okawa
 • Matakara Asamine namluvil Yusuke Hoshino
 • Senya namluvil Masafumi Kobatake
 • Marito namluvil Nozomu Sasaki
 • Kenichiro namluvil Jiro Saito
 • Komao namluvil Kappei Yamaguchi
 • Zabu namluvil Yukihiro Nozuyama
 • Outa namluvil Ryota Takeuchi
 • Jabashiri namluvil Makoto Furukawa
 • Hagure namluvil Shota Hayama
 • Akutaro namluvil Chihiro Suzuki
 • Mahoro namluvila Anna Nagase

Jak již bylo oznámeno dříve, Utsumi se zasloužil o vytvoření původního příběhu společně s vedoucím scénáře a scenáristou Taku Kishimotem. Takahiro Kagami, který navrhl postavy, bude spolu s Hiroyuki Saitou a Kiminori Itō jedním z hlavních režisérů animace. Michiru Oshima a Hiromi Kikuta složí hudbu a budou působit jako režiséři zvuku.

Studio MAPPA a Utsumi již spolu dříve spolupracovali na anime Banana Fish. Utsumi režíroval také anime Free! – Iwatobi Swim Club, Free! Eternal Summer a obě série původního anime Sk8 the Infinity.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-