Fighting hra Hunter x Hunter je na cestě – zde je vše, co víme

Sdílej článek

Společnost Bushiroad Games ve spolupráci s vývojářským studiem Eighting připravuje „plnohodnotnou bojovou hru“ na motivy populární manga a anime série Hunter x Hunter. Oznámení bylo učiněno 16. prosince na veletrhu Jump Festa ’24.

Fanoušci Hunter x Hunter si konečně budou moci vytvořit epické souboje se svými oblíbenými postavami ze série. Ačkoli je podrobností o hře málo, fanoušky série může uklidnit působivá zkušenost společnosti Eighting s vývojem konkurenčních bojových her.

Japonský vývojář videoher vyvíjí hry již od roku 1993, kdy byl dříve známý jako Raizing. V roce 2001 byla společnost začleněna do Eighting a od té doby se zaměřuje na vývoj bojových her. Vytvořili mnoho her pro populární anime série, včetně Naruta, Bleach, Inuyashy, Castlevanie a série Fate.

Společnost Bushiroad Games uvedla, že další informace o nadcházející hře budou zveřejněny na novoroční prezentační akci Bushiroad 6. ledna 2024.

Originální manga vychází od roku 1998

Yoshihiro Togashi uvedl poprvé mangu Hunter x Hunter v časopise Weekly Shonen Jump vydavatelství Shueisha v roce 1998. Manga inspirovala dva televizní anime seriály, dva anime filmy a několik divadelních her. V listopadu 2022 vydalo nakladatelství Shueisha 37. souborný svazek mangy, první svazek mangy po čtyřech letech. Viz Media dodala 37. svazek v angličtině 3. října.

Togashi do dnešního dne vydal pouze 400 kapitol. V lednu byla totiž manga přerušena kvůli jeho zdravotním problémům. Společnost Shueisha tehdy uvedla, že se poradila s Togashim a rozhodla, že manga nebude nadále vycházet v týdenním seriálovém formátu. Redakce dodala, že jakmile bude znát konkrétní podrobnosti o návratu mangy a o tom, jak bude manga v budoucnu serializována, zveřejní je v časopise.

Příběh mangy začíná s mladým chlapcem Gona Freecsse, který jednoho dne zjistí, že jeho otec, o němž si myslel, že je mrtvý, je ve skutečnosti živý a zdravý. Dozvídá se, že jeho otec Ging je legendární „Hunter“ (lovec), jedinec, který se osvědčil jako elitní člen lidstva. Přestože Ging zanechal svého syna u příbuzných, aby se vydal za svými sny, Gon se odhodlá jít v otcových stopách, složit přísné „Hunter Examination“ (Lovecké zkoušky) a nakonec svého otce najít, aby se sám stal Lovcem a přál si svého otce jednoho dne spatřit.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-