Fighting hra Hunter x Hunter je na cestě – zde je vše, co víme

Sdílej článek

Společnost Bushiroad Games ve spolupráci s vývojářským studiem Eighting připravuje „plnohodnotnou bojovou hru“ na motivy populární manga a anime série Hunter x Hunter. Oznámení bylo učiněno 16. prosince na veletrhu Jump Festa ’24.

Fanoušci Hunter x Hunter si konečně budou moci vytvořit epické souboje se svými oblíbenými postavami ze série. Ačkoli je podrobností o hře málo, fanoušky série může uklidnit působivá zkušenost společnosti Eighting s vývojem konkurenčních bojových her.

Japonský vývojář videoher vyvíjí hry již od roku 1993, kdy byl dříve známý jako Raizing. V roce 2001 byla společnost začleněna do Eighting a od té doby se zaměřuje na vývoj bojových her. Vytvořili mnoho her pro populární anime série, včetně Naruta, Bleach, Inuyashy, Castlevanie a série Fate.

Společnost Bushiroad Games uvedla, že další informace o nadcházející hře budou zveřejněny na novoroční prezentační akci Bushiroad 6. ledna 2024.

Originální manga vychází od roku 1998

Yoshihiro Togashi uvedl poprvé mangu Hunter x Hunter v časopise Weekly Shonen Jump vydavatelství Shueisha v roce 1998. Manga inspirovala dva televizní anime seriály, dva anime filmy a několik divadelních her. V listopadu 2022 vydalo nakladatelství Shueisha 37. souborný svazek mangy, první svazek mangy po čtyřech letech. Viz Media dodala 37. svazek v angličtině 3. října.

Togashi do dnešního dne vydal pouze 400 kapitol. V lednu byla totiž manga přerušena kvůli jeho zdravotním problémům. Společnost Shueisha tehdy uvedla, že se poradila s Togashim a rozhodla, že manga nebude nadále vycházet v týdenním seriálovém formátu. Redakce dodala, že jakmile bude znát konkrétní podrobnosti o návratu mangy a o tom, jak bude manga v budoucnu serializována, zveřejní je v časopise.

Příběh mangy začíná s mladým chlapcem Gona Freecsse, který jednoho dne zjistí, že jeho otec, o němž si myslel, že je mrtvý, je ve skutečnosti živý a zdravý. Dozvídá se, že jeho otec Ging je legendární „Hunter“ (lovec), jedinec, který se osvědčil jako elitní člen lidstva. Přestože Ging zanechal svého syna u příbuzných, aby se vydal za svými sny, Gon se odhodlá jít v otcových stopách, složit přísné „Hunter Examination“ (Lovecké zkoušky) a nakonec svého otce najít, aby se sám stal Lovcem a přál si svého otce jednoho dne spatřit.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-