Rodina Forgerů se zapojuje do boje ve výbušném snímku Spy x Family Code: White Final Trailer

Sdílej článek

Do vydání filmu Spy x Family Code: White zbývá pouhý týden. Finální upoutávka obsahuje výbuchy a velké bojové scény

Spy x Family Code: White má naplánovanou premiéru na 22. prosince 2023 a před premiérou filmu zveřejnili poslední trailer. Divákům utkvělo v paměti několik detailů, například Loidova zjevná blízkost k ženě, kvůli níž Yor žárlí, a také neuvěřitelné bojové scény, které fanoušci očekávají. Ústřední píseň filmu, „SOULSOUP“ od Official Hige Dandism, bude pravděpodobně hitem mezi fanoušky Spy x Family, z nichž mnozí se se skupinou poprvé seznámili s úvodním songem 1. série „Mixed Nuts„, který má na YouTube přes 100 milionů zhlédnutí. Závěrečnou upoutávku si můžete prohlédnout níže.


Očekává se, že Spy x Family Code: White si v kinech povede dobře, vzhledem k nedávnému oznámení, že k japonskému vydání filmu budou vytištěny čtyři miliony speciálních brožur. Code: White se má promítat ve 432 kinech podle společnosti Tower Records, ve srovnání s filmem Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train, který se původně promítal ve 403 kinech. Mezitím společnost Crunchyroll uvede film v Severní Americe, Latinské Americe, některých evropských zemích a dalších regionech. Společnost TGV Cinemas oznámila, že se pracuje také na promítání v Malajsii.

Japonský film zažívá v roce 2023 další neuvěřitelnou přehlídku. The Boy and the Heron se stal prvním původním anime filmem, který se dostal na první místo v amerických pokladnách, a Godzilla Minus One je nejúspěšnějším japonským hraným filmem v historii Severní Ameriky. V japonském kině bude po filmu Code: White následovat i další animovaný film společnosti CloverWorks, který se věnuje sérii Spy x Family s nově ohlášeným anime filmem o idolech Trapezium a Fureru, v němž se znovu sejde tým Anohana včetně slavné scenáristky Mari Okady (Maboroshi).

Série Spy X Family

Oblíbenost série Spy x Family sahá od anime seriálů a filmů až po romány, obálky časopisů, jako je speciální článek Loida a Anyi z tohoto měsíce, a dokonce i spolupráci na hře Street Fighter s Yor a Chun Li. Nejnovější film režíroval Takashi Katagiri, scénář napsal Ichiro Okouchi a hudbu složil (K)now Name. Dabéři z anime si pro nadcházející film zopakují své role.

Shrnutí filmu Spy x Family Code: White zní: „Loid Forger se náhle ocitne na krku neschopnému šéfovi poté, co se zaběhnutá mise zvrtne. Ve škole, kde Anya studuje, se právě uděluje cena Stella za dětské kuchařské úsilí. Loid navrhne, aby Anya uvařila Melemele, tradiční sladkost z oblasti Frigis. Aby mohli zažít autentickou chuť, vydají se Forgerovi do Frigisu na dovolenou. Těsně před odjezdem však Yor zahlédne Loida v blízkosti jiné ženy…! Během cesty Anya zahlédne v kufru tajemnou čokoládu a omylem ji spolkne! Netuší, že tato čokoláda skrývá tajemství, které ohrožuje světový mír. Během výletu se dějí bláznivé věci a osud světa je v rukách rodiny Forgerů.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-