Další animátor Jujutsu Kaisen se podělil o kontroverze druhé sezóny

Sdílej článek

Další člen štábu Jujutsu Kaisen odhaluje znepokojivé podmínky, za kterých vznikla druhá sezóna, neboť měl na vytvoření svých scén pouhé čtyři dny.

Kozuma byl pravidelným animátorem druhé sezóny Jujutsu Kaisen a o své osobní zkušenosti se podělil na X. „Nedostatek času byl dost hrozný,“ řekl a následně popřál kolegovi animátorovi vše dobré poté, co prozradil, že už nikdy nebude pracovat pro MAPPA. “ Tady a teď slibuju, že se pro příště polepším…“ Když se Kozuma ohlédl za svým působením, zejména za nechvalně proslulým 41. dílem Jujutsu Kaisen, dodal: „Na 41. díl jsem měl jen 4 dny, protože mě o to požádal Go-kun. Mohl jsem se jen trpce usmát. ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Kozuma byl animátorem 17. epizody 2. série (celkově 41. epizoda seriálu). Podle údajů na Atwiki se podílel také na animacích epizod 25, 30, 31, 43, 46 a 47. Ta byla nápadně nevyvážená, s místy úžasné animace kontrastujícími se zjevně nedokončenou epizodou. Tweet jednoho z animátorů po skončení epizody byl také zdrojem populární legendy, že Epizoda 41 byla „dokončena pouze na 30 %.“ Díl byl odvysílán v době, kdy vrcholila kritika namířená proti MAPPA. V návaznosti na to Jujutsu Kaisen oznámil 18hodinové zpoždění vysílání další epizody, o kterém se domníval, že poskytne zaměstnancům dostatek času na dokončení epizod. Následovalo trvalé zpoždění streamování od následujícího týdne.

Animátorem, kterému Kozuma popřál vše dobré do budoucna, nebyl nikdo jiný než populární animátor anime One Piece a Jujutsu Kaisen Chansard Vincent, který nedávno prozradil, proč už nikdy nebude pracovat pro MAPPA. Pravděpodobně vrcholem nechvalně proslulého nedokončeného 41. dílu byla Chansardova role, kdy jeho populární ztvárnění souboje Sukuna vs. Mahoraga obletělo sociální sítě. Zatímco mnoho zaměstnanců zůstává otevřeno návratu pro nový oblouk „Culling Game„, vnímané zacházení MAPPA se zaměstnanci vede k tomu, že se hlavní talenty nechtějí v budoucnu vrátit. Režisér první sezóny Chainsaw Man Ryu Nakayama si nedávno založil vlastní studio a již dříve uvedl, že si přeje do budoucna odejít od „mocenského a morálního obtěžování.

Jujutsu Kaisen

Fanoušci se mohou podívat na 41. epizodu s názvem „Thunderclap, Part 2“ spolu se zbytkem 2. série Jujutsu Kaisen na serveru Crunchyroll, který seriál popisuje: „Yuji Itadori je chlapec s obrovskou fyzickou silou, ačkoli žije zcela obyčejný středoškolský život. Jednoho dne, aby zachránil spolužáka, kterého napadla kletba, sní prst Rjomena Sukuna a přijme kletbu do své vlastní duše. Od té doby sdílí s Ryomenem Sukunou jedno tělo. Pod vedením nejmocnějšího z čarodějů, Satorua Goja, je Itadori přijat do Tokijské střední školy Jujutsu, organizace, která bojuje proti kletbám… a tak začíná hrdinský příběh chlapce, který se stal kletbou, aby vymýtil kletbu, život, od kterého se už nikdy nedokáže odvrátit.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-