Anime Dorohedoro bude mít pokračování

Sdílej článek

Oficiální webové stránky a účty anime Dorohedoro dnes odhalily, že se připravuje pokračování ve formě streamovaného seriálu. Zároveň vyšla první malá upoutávka. Další podrobnosti, jako je datum vydání a obsazení, zatím nebyly potvrzené.

Dorohedoro vychází z násilné fantasy mangy od autorky Q Hayashida, která byla vydávána v letech 2000 až 2018. Titul nakladatelství Shogakukan byl sepsán do 23 svazků tankoubonu. Společnost Viz Media vydává mangu v angličtině a popisuje příběh takto:

„Ve městě, které je tak ponuré, že se mu říká jen „Díra“, klan čarodějů vybírá lidi z ulic, aby je použil jako pokusné králíky pro kruté „experimenty“ v oblasti černého umění. V jedné temné uličce našel Nikaido Kajmana, muže s plazí hlavou a těžkým případem amnézie. Aby zrušili kouzlo, loví a zabíjejí Čaroděje v Díře a doufají, že nakonec zabijí toho pravého. Když se však En, hlavní Čaroděj, dozví, že ještěří muž vyvražďuje jeho lid, vyšle do Díry posádku „čističů“, čímž rozpoutá válku mezi dvěma světy.“

První sezóna vyšla před 4 lety

První sezónu anime Dorohedoro režíroval Yuichiro Hayashi (který pracoval i na Attack on Titan Final Season a Kakegurui) ve studiu MAPPA a premiéru měla v lednu 2020. Mezi dalšími zaměstnanci jsou Hiroshi Seko jako skladatel, Tomohiro Kishi jako návrhář hlavních postav a Yuki Nomoto jako režisér 3DCG.

Wataru Takagi namluvil hlavního hrdinu Caimon a Rei Kondou hlavní hrdinku Nikaido. Dalšími dabéry byli Kenyuu Horiuchi jako En, Yoshimasa Hosoya jako Shin a Yuu Hayashi jako Noi.

Pokračování anime bude exkluzivní pro streamovací služby – první sezóna byla kromě streamování na Netflixu vysílána i na některých japonských kanálech. Q Hayashida vyjádřil upřímnou vděčnost za pokračování:

„Nemůžu být šťastnější, že se chystá pokračování anime Dorohedoro! Všem zúčastněným moc děkuji. Produkce vlastně postupuje krůček po krůčku už delší dobu. Moc jsem se těšila, až se na to podívám. Od první série už uběhla nějaká doba, ale doufám, že se do světa anime Dorohedoro ještě jednou vrátíte.“

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-