Dragon Ball’s Secret Battle Hour se vrací s exkluzivními postavami z mangy

Sdílej článek

Dragon Ball Battle Hour Convention přináší na X opět Secret Battle Hour s novými Super postavami z mangy.

Na oficiálních stránkách Dragon Ball byl oznámen online turnaj Secret Battle Hour, který se koná na X a v němž proti sobě stojí oblíbené postavy fanoušků Dragon Ball. Turnaje v roce 2024 se údajně zúčastní následující sestava 20 postav ze série Dragon Ball Super, včetně Son Gokua, Vegety, Friezy, Cell Maxe a několika dalších. Poslední dvě postavy, které se turnaje zúčastní, určí hlasování fanoušků, které je v současné době otevřeno na oficiálních stránkách Dragon Ball. V hlasování je osm postav ze série Dragon Ball Super, včetně Krillina, Androida 17, Brolyho, Anilazy, Gase, Jaca, Cabby a Frosta, přičemž hlasovat lze do 12. ledna.

Turnaj Secret Battle Hour bude probíhat od 22. do 29. ledna na oficiálním účtu Dragon Ball Games Battle Hour X @db_eventpj. V každém zápase se představí dvě postavy ze série Dragon Ball Super a fanoušci se rozhodnou, zda příspěvek lajknou, nebo přepošlou podle toho, která postava je podle nich silnější. Vítězem se stane ta postava, která získá více hlasů prostřednictvím lajků nebo repostů.

Dragon Ball Games Battle Hour

Secret Battle Hour je součástí Dragon Ball Games Battle Hour – masivního srazu Dragon Ball, který se koná v Los Angeles Convention Center od 27. do 28. ledna. V rámci Battle Hour se uskuteční čtyři velké herní turnaje: mistrovství světa v karetní hře Dragon Ball Super, mistrovství světa ve videohře Dragon Ball FighterZ, otevřený turnaj ve videohře Dragon Ball Z Dokkan Battle a otevřený turnaj ve videohře Dragon Ball Legends.

Jedná se o čtvrtý ročník akce Dragon Ball Games Battle Hour, která byla původně spuštěna v roce 2021 jako virtuální událost, jež měla pomoci sjednotit fanoušky Dragon Ball během pandemie COVID-19. V roce 2024 se sraz podruhé koná osobně. Vstupenky pro diváky si lze rezervovat zdarma a k dispozici jsou také vstupenky Last Chance Qualifier pro ty, kteří chtějí soutěžit o finálové místo na mistrovství světa Dragon Ball FighterZ v ceně 16 dolarů. V současné době je k dispozici 96 z 256 míst pro soutěžící. Mezi další prvky srazu patří panely tvůrců, limitovaná edice zboží, prohlídky anime a panel k připravované sérii Dragon Ball Daima, jejíž vydání je naplánováno na podzim 2024.

Vstupenky jsou v současné době k dispozici na oficiálních webových stránkách Dragon Ball. Anime Dragon Ball je k dispozici ke sledování na serverech Crunchyroll, Hulu a Prime Video.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-