10 let po premiéře se v roce 2024 vrací seriál The Irregular at Magic High School

Sdílej článek

Anime The Irregular at Magic High School odhaluje termín vydání třetí sezóny, trailer, klíčový výkres a další informace u příležitosti 10. výročí.

4. ledna 2023 produkční tým anime The Irregular at Magic High School prozradil, že třetí sezóna od anime studia 8-Bit se začne vysílat v dubnu 2024. LiSA se vrátí, aby nazpívala úvodní píseň 3. sezóny. Slavná zpěvačka a skladatelka nazpívala populární úvodní píseň 1. série „Rising Hope“ a vrací se, aby předvedla novou píseň „Shouted Serenade„. Seriál The Irregular at Magic High School se dočkal také nového traileru a klíčového vizuálu, které si můžete prohlédnout níže, po nichž následuje speciální videoklip od LiSY. Po smrti Motomua Kiyokawy (čti Motomu Kijokawa), který v anime hrál Kudou Retsu (čti Kudó Recu), převezme jeho roli Houchu Ootsuka (Hóčú Ócuka). Mezi Ootsukovy předchozí role patří Ziggy v Edens Zero a Hakurou (Hakaró) v That Time I Got Reincarnated As A Slime.

LiSA fanouškům vzkázala: „Budu mít na starosti úvodní znělku třetí série seriálu The Irregular at Magic High School. Od písně „Rising Hope“, která zpívala o pocitech méněcennosti a lítosti, uplynulo 10 let. Tohle je začátek třetí sezóny, kde jsme já i oni trochu dospěli, drželi se snů, na které jsme tehdy přísahali, a postupně je uskutečňovali.“ V minulosti se její písně objevily v mimořádně populárních anime Sword Art Online a Demon Slayer. Mezitím MyAnimeList nedávno odhalil své nejlepší anime roku 2023, přičemž The Irregular at Magic High School se zdá být silným kandidátem na titul 2024.

Nabídka anime na duben 2024 je stále působivější. Ohlášeny byly My Hero Academia Season 7, Mushoku Tensei II Part 2, Boukyaku Battery, Kaiju No. 8, Demon Slayer Season 4, KonoSuba Season 3 a mnoho dalších. Několik z těchto anime figuruje v žebříčku CBR 10 nejočekávanějších anime roku 2024.

The Irregular at Magic High School

Všechny série seriálu The Irregular at Magic High School mohou fanoušci sledovat na serverech Funimation a Crunchyroll, který seriál popisuje slovy: „Seriál The irregular at magic high school, natočený podle lehkého románu Tsutomu Sato, se odehrává ve světě, kde existuje magie, ale místo zaříkávání uživatelé kouzla sesílají pomocí zařízení Casting Assistant Device (CAD). CAD je napuštěn uživatelovými Psiony (myšlenkové částice bez látky), které aktivují zařízení a sestavují magický rituál.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-