Zaměstnanci Code Geass informují o nostalgickém návratu k vrcholům franšízy

Sdílej článek

Zaměstnanci anime Code Geass, kteří se podílejí na filmové sérii Rozé of the Recapture, lákají na nostalgický návrat k vrcholům Lelouche z Rebelie.

Dabér Makoto Furukawa ztvární spolutvůrce Rozé of the Recapture Ashe a prozradil, že chystaná filmová série má zachycovat podstatu původního anime Code Geass. „Výsledek je takový, že z vizuální stránky, hudby a produkce je cítit vzrušení, které jsem tehdy při sledování Code Geass cítil,“ řekl Furukawa.Doufám, že to bude dílo, které zůstane v srdcích všech na dlouhou dobu.“ Tyto komentáře zazněly na speciální akci k Lelouchovým narozeninám, kde byl trailer poprvé odhalen.

Na této akci vyjádřilo mnoho zaměstnanců, kteří se podílejí na produkci, své naděje ohledně nadcházející čtyřdílné filmové série. „Od Code Geass uplynulo 17 let: Lelouch of the Rebellion v roce 2006 a my konečně můžeme oznámit nový díl,“ řekl producent Goro Taniguchi. „Budeme dál tvrdě pracovat, aby to nevypadalo jako starý titul, tak nás prosím podpořte.Jun Fukuyama, který hrál Lelouche v původním seriálu, dodal: „Vzpomínám si na seriál Lelouch of the Rebellion, jak jsme se snažili natočit naše scény a tvrdě bojovali, abychom divákům poskytli příjemný zážitek a vložili cit do každého záběru filmu. Sám se jako divák těším na to, jak Rozé of the Recapture zasáhne vaše srdce. Moc vám za dnešní den děkuji!

Bylo také odhaleno, že v polovině natáčení filmu Rozé of the Recapture došlo ke změnám v designu postav, protože Takahiko Kimura v polovině natáčení onemocněl. Od té doby se také změnil název seriálu. Původně byl představen jako Z of the Recapture, ale bylo odhaleno, že změnu názvu si vynutila rusko-ukrajinská válka, aby nedošlo k nějakému pohoršení.

Code Geass

První dvě sezóny Code Geass si můžete pustit na serveru Crunchyroll, který anime popisuje následovně: „Píše se rok 2017 císařského kalendáře a části světa jsou pod kontrolou Svaté britské říše. Lelouch Lamperouge, vyhnaný britský princ, se setkává s podivnou dívkou známou jako C.C., která ho obdaří velkou a strašlivou mocí. Geass. Díky této mocné schopnosti může Lelouch přimět kohokoli, aby dělal, co si přeje. Ale moc Geass: je to požehnání… nebo prokletí?

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-