Crunchyroll představuje exkluzivní sběratelský kousek Spika a Julie z Cowboy Bebop

Sdílej článek

Na oslavu významného milníku série vydává obchod Crunchyroll romantickou pryskyřicovou sošku Spika a Julie ze seriálu Cowboy Bebop.

Do online obchodu Crunchyroll Store přichází nová prémiová soška Spika Spiegela a Julie, a to právě včas. Soška je připravena k vydání na začátku roku 2024 a má oslavit 20. výročí anime (ačkoli samotný seriál byl původně vydán v roce 1998). Soška nese název „Slova, která jsme nemohli vyslovit“ a ztvárňuje ikonický obraz Julie, která se opírá o sedícího Spika. Sběratelský kousek Cowboy Bebop, který odborně zpracoval a na jehož výrobu dohlížel designér postav Toshihiro Kawamoto, představuje působivý sběratelský kousek, který se skvěle hodí na poličku každého fanouška.

Jak již bylo zmíněno, na soše Cowboy Bebop spolu Spike a Julia romanticky relaxují, ačkoli Spike je stále obávaně ozbrojen. Jedna z jeho paží mu umožňuje držet pistoli Jericho 941 R, ačkoli ji lze také nakonfigurovat tak, aby místo ní držel cigaretu. Ke koupi je přibaleno také logo série Cowboy Bebop, které lze vystavit samostatně nebo se může vyjímat na stojanu pro sošku. Stejně tak jsou součástí balení dvě látkové růže a 16stránková umělecká brožura o seriálu. Samotná pryskyřicová soška, vyrobená společností Future Gadget, je 18 palců vysoká a 14 palců široká.

Zájemci o sošku Cowboy Bebop si však musí pospíšit s předobjednávkou; sběratelský kousek je omezen na pouhých 999 kusů a vzhledem k popularitě celé série půjde pravděpodobně rychle na odbyt. Crunchyroll je navíc jako jediný, kde lze sběratelský kousek zakoupit za skvělých 999,99 USD. Datum vydání je uvedeno na 1. ledna 2024.

Cowboy Bebop zůstává jedním z nejikoničtějších anime všech dob

Cowboy Bebop, který vytvořilo studio Sunrise, je mezi fanoušky anime považován za naprostou klasiku. Tento sci-fi seriál, který byl uveden v roce 1998, kombinuje prvky různých žánrů. Popularita tohoto anime dosáhla vrcholu, když se o několik let později dostalo na Západ, kde se okamžitě stalo hitem ve vysílání Adult Swim na Cartoon Network. Od té doby se spolu s dalším seriálem FLCL na kanálu Adult Swim často vysílá a Cowboy Bebop je jedním z prvních „dospělých“ anime, se kterým se setkala celá generace západních fanoušků.

V roce 2021 se seriál dočkal hraného remaku od Netflixu. Toto zpracování klasického titulu, včetně toho, jak se vypořádalo se společnou historií Spika a Julie, bylo silně kritizováno fanoušky i kritiky. Navzdory tomu zůstává Cowboy Bebop jako celek přelomovým anime, které ukazuje, co všechno toto médium dokáže. Prémiové a na fanoušky zaměřené zboží, jako je nová soška z Crunchyrollu, je tak jen nejnovější formou odkazu jazzového vesmírného westernu tohoto seriálu.

Seriál Cowboy Bebop je k dispozici ke sledování na stanicích Crunchyroll, Funimation, Hulu a Tubi TV.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-