Crunchyroll představuje exkluzivní sběratelský kousek Spika a Julie z Cowboy Bebop

Sdílej článek

Na oslavu významného milníku série vydává obchod Crunchyroll romantickou pryskyřicovou sošku Spika a Julie ze seriálu Cowboy Bebop.

Do online obchodu Crunchyroll Store přichází nová prémiová soška Spika Spiegela a Julie, a to právě včas. Soška je připravena k vydání na začátku roku 2024 a má oslavit 20. výročí anime (ačkoli samotný seriál byl původně vydán v roce 1998). Soška nese název „Slova, která jsme nemohli vyslovit“ a ztvárňuje ikonický obraz Julie, která se opírá o sedícího Spika. Sběratelský kousek Cowboy Bebop, který odborně zpracoval a na jehož výrobu dohlížel designér postav Toshihiro Kawamoto, představuje působivý sběratelský kousek, který se skvěle hodí na poličku každého fanouška.

Jak již bylo zmíněno, na soše Cowboy Bebop spolu Spike a Julia romanticky relaxují, ačkoli Spike je stále obávaně ozbrojen. Jedna z jeho paží mu umožňuje držet pistoli Jericho 941 R, ačkoli ji lze také nakonfigurovat tak, aby místo ní držel cigaretu. Ke koupi je přibaleno také logo série Cowboy Bebop, které lze vystavit samostatně nebo se může vyjímat na stojanu pro sošku. Stejně tak jsou součástí balení dvě látkové růže a 16stránková umělecká brožura o seriálu. Samotná pryskyřicová soška, vyrobená společností Future Gadget, je 18 palců vysoká a 14 palců široká.

Zájemci o sošku Cowboy Bebop si však musí pospíšit s předobjednávkou; sběratelský kousek je omezen na pouhých 999 kusů a vzhledem k popularitě celé série půjde pravděpodobně rychle na odbyt. Crunchyroll je navíc jako jediný, kde lze sběratelský kousek zakoupit za skvělých 999,99 USD. Datum vydání je uvedeno na 1. ledna 2024.

Cowboy Bebop zůstává jedním z nejikoničtějších anime všech dob

Cowboy Bebop, který vytvořilo studio Sunrise, je mezi fanoušky anime považován za naprostou klasiku. Tento sci-fi seriál, který byl uveden v roce 1998, kombinuje prvky různých žánrů. Popularita tohoto anime dosáhla vrcholu, když se o několik let později dostalo na Západ, kde se okamžitě stalo hitem ve vysílání Adult Swim na Cartoon Network. Od té doby se spolu s dalším seriálem FLCL na kanálu Adult Swim často vysílá a Cowboy Bebop je jedním z prvních „dospělých“ anime, se kterým se setkala celá generace západních fanoušků.

V roce 2021 se seriál dočkal hraného remaku od Netflixu. Toto zpracování klasického titulu, včetně toho, jak se vypořádalo se společnou historií Spika a Julie, bylo silně kritizováno fanoušky i kritiky. Navzdory tomu zůstává Cowboy Bebop jako celek přelomovým anime, které ukazuje, co všechno toto médium dokáže. Prémiové a na fanoušky zaměřené zboží, jako je nová soška z Crunchyrollu, je tak jen nejnovější formou odkazu jazzového vesmírného westernu tohoto seriálu.

Seriál Cowboy Bebop je k dispozici ke sledování na stanicích Crunchyroll, Funimation, Hulu a Tubi TV.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-