Romantika The Angel Next Door Spoils Me Rotten předvádí trailer na 2. sérii

Sdílej článek

The Angel Next Door Spoils Me Rotten oznamuje druhou sezónu oblíbeného romantického anime spolu s trailerem a plakátem Mahiru Shiiny.

Oznámení přichází spolu s videem a plakátem, které si můžete prohlédnout níže. Oznámení zní: „O druhé sezóně televizního anime The Angel Next Door Spoils Me Rotten je rozhodnuto. Je také zveřejněn plakát k druhé sezóně, který nakreslil Hanekoto.Hanekoto, který je zodpovědný za původní návrhy postav pro light novel, zanechal vzkaz: „Díky podpoře všech můžeme s potěšením oznámit, že seriál The Angel Next Door dostal zelenou pro druhou sezónu! Mám obrovskou radost, že se s Mahiru a ostatními opět setkáme, a už se nemohu dočkat. Prosím, podporujte seriál The Angel Next Door i nadále – vaší trvalé podpory si velmi vážíme!

Původní autor Saekisan rovněž zanechal vzkaz, ve kterém děkuje fanouškům série. „Je to už půl roku, co se anime The Angel Next Door přestalo vysílat. Navzdory všem předpokladům jsme nyní schopni vytvořit druhou sezónu!“. Prozradili, že fanoušci mohou očekávat více milostných interakcí, když nyní hlavní postavy Amane Fujimiya a Mahiru Shiina překonaly odstup, a dráždí “ úplným obratem“ v jejich vztahu.

The Angel Next Door Spoils Me Rotten se vysílalo v anime sezóně Winter 2023 a sklidilo pochvalu za přístup anime k traumatu Shiiny a hloubku citů hlavní hrdinky Amane k ní. Seriál si vysloužil srovnání s dalšími populárními anime, jako jsou More than a Married Couple, but Not Lovers a TONIKAWA: Over The Moon For You, pro svou domácí premisu a postavy, jež se z cizích lidí stanou milenci. Román Saekisan, který původně vyšel na populárních stránkách pro samovydavatele Shosetsuka ni Narou, v současné době vychází v nakladatelství SB Creative. V anime si zahráli Taito Ban (Fujimiya), Manaka Iwami (Shiina), Taku Yashiro (Itsuki Akasawa) a Haruka Shiraishi (Chitose Shirakawa).

The Angel Next Door

Severoamerický vydavatel licence Yen Press popisuje první díl lehkého románu The Angel Next Door Spoils Me Rotten takto: „Nebeské setkání! Mahiru je krásná dívka, které všichni spolužáci říkají ‚anděl‘. Nejenže je hvězdnou sportovkyní s perfektními známkami – je také k nepoznání krásná. Amane‘ průměrný kluk a přiznaný flákač‘ si o božské krásce nikdy moc nemyslel‘ přestože chodí do stejné školy. Vše se však změní, když náhodou uvidí Mahiru sedět samotnou v parku během deště. Tak začíná podivný vztah mezi touto neuvěřitelně nepravděpodobnou dvojicí!

První série anime The Angel Next Door je k dispozici na crunchyrollu.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-