The Dangers in My Heart vydává srdcervoucí upoutávku na druhou sezónu

Sdílej článek

Nejnovější upoutávka na 2. sérii seriálu The Dangers in my Heart láká na další etapu milostného příběhu Kyotara Ichikawy a Anny Yamady.

Seriál na novou upoutávku upozornil na svém oficiálním účtu X (dříve Twitter). Krátké, ale procítěné video ukazuje romantické pouto mezi hlavními představiteli seriálu Kyotaro Ichikawou a Annou Yamadou, dvěma středoškoláky, mezi kterými vznikne silné pouto navzdory jejich rozdílnému sociálnímu postavení. V Japonsku začne TV Asahi vysílat 2. sérii v nočním bloku animovaných pořadů NUMAnimation v lednu 2024.

K produkci dalšího dílu seriálu se vrací hlavní štáb z první sezóny. Hiroaki Akagi (Teasing Master Takagi-san) se vrací k režii druhé série. Jukki Hanada a Masato Katsumata se rovněž vracejí do svých rolí jako autor seriálové kompozice a návrhář postav. Kensuke Ushio (A Silent Voice, Devilman Crybaby) se vrací jako autor hudby k seriálu. Shin-Ei Animation také potvrdila, že Shun Horie a Hina Yomiya si zopakují své role Kyotara a Anny. Kromě toho společnost The Dangers in My Heart oznámila, že její online spin-off seriál Tsuiyaba se dočká anime adaptace. Na rozdíl od svého předchůdce vydává Sakurai tento komiks prostřednictvím svého osobního účtu na X.

Dangers in My Heart

Sérii Dangers in My Heart odstartovala titulní manga série Noria Sakuraie, která vyšla v časopise Weekly Shonen Champion vydavatelství Akita Shoten v březnu 2018. Sakurai v současné době vydává nové kapitoly prostřednictvím webu pro distribuci komiksů Manga Cross. The Dangers in My Heart sleduje introvertního středoškoláka jménem Kyotaro Ichikawa, který se považuje za hlavní postavu psychologického thrilleru. Ke svým spolužákům chová zášť a pravidelně vymýšlí nové způsoby, jak je potrápit. Po letech samoty však Kyotaro získá novou chuť do života, když naváže přátelství s Annou Yamadou, třídním idolem, do kterého je tajně zamilovaný. Přestože ji spolužáci zbožňují, Yamada má své vlastní výstřední sklony, které všem kromě Kyotara tají.

Série se v současnosti skládá z osmi svazků, kterých se prodalo po celém světě přes tři miliony výtisků. Další populární romantická komedie studia Shin-Ei Animation, Teasing Master Takagi-san, dokončila v loňském roce svou třetí sezónu a v březnu 2024 se dočká premiéry své první hrané seriálové adaptace na Netflixu.

Premiéra seriálu The Dangers in My Heart je naplánována na leden 2024. První série je k dispozici na Prime Video a HIDIVE. Původní manga je k dispozici v angličtině od společnosti Seven Seas Entertainment.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-