Fanouškovské video One Piece Shanks vs. Blackbeard vyvolalo na Redditu vášnivou debatu

Sdílej článek

Na sociálních sítích se rozšířila animace z One Piece, v níž Shanks používá Conqueror’s Haki proti Černovousovi, a brzy se o ní začalo diskutovat.

Animace, kterou vytvořil Meme Duka a která byla zveřejněna na YouTube, ukazuje „RudovlaséhoShankse uprostřed hypotetické bitvy proti Černovousovi. Třicetivteřinový klip ukazuje Černovousa, jak se vysmívá Zrzkovi a ptá se ho, jestli se „vzdává„. V reakci na to Shanks vykřikne „Chcípni!!!“ a aktivuje své Conqueror’s Haki proti Černovousovi, který je pod Shanksovou mocí paralyzován. Animátor Meme Duka, který vytvořil několik fanouškovských animací scén z One Piece a také několik animací Jujutsu Kaisen a Chainsaw Man, klip zveřejnil na Redditu, kde se stal virálním. Ve vlákně na Redditu bylo jeho video chváleno za výtvarný styl podobný stylu tvůrce One Piece Eiichira Ody, ačkoli většinu fanoušků zřejmě více zajímala debata o tom, kdo by vyhrál v kanonické bitvě mezi Shanksem a Černovousem.

Shanks a Černovous se v sérii One Piece ještě nikdy nestřetli tváří v tvář, ačkoli fanoušci o takovém souboji teoretizují už několik let; jde o dvě nejmocnější postavy série, které mají legendární schopnosti. Shanks je klíčový mentor hlavního hrdiny One Piece Monkey D. Luffyho a původní majitel Luffyho nechvalně proslulého slaměného klobouku. Shanks obětoval svou levou ruku, aby zachránil mladého Luffyho – což byl zlomový okamžik na jeho cestě za pirátstvím. Shanks je neuvěřitelně mocný, slouží nejen jako jeden ze čtyř císařů, ale také jako jedna z mála postav, které ovládají všechny tři druhy haki.

Ve světě One Piece je Haki projevem duchovní energie, která uživatelům umožňuje zlepšit jejich bojové schopnosti, vycítit přítomnost a emoce ostatních a působit na ostatní silou vůle. Conqueror’s Haki je obzvláště vzácná a je jednou z Shanksových největších předností, která mu umožňuje v podstatě přemoci kohokoli se slabší duchovní úrovní. Mezitím je Černovous, dříve známý jako Marshall D. Teach, jedním z hlavních antagonistů One Piece. Kdysi byl členem Bělovousovy posádky, je poháněn neutuchající touhou po moci a snaží se stát nejdominantnější postavou pirátského světa. Černovous je proslulý tím, že ovládá dvě schopnosti Ďábelského ovoce (zatímco Luffy má pouze jednu), čímž získává obrovskou sílu a zároveň se stává významnou hrozbou pro zavedený řád.

Shanks i Černovous jsou v seriálu nesmírně mocné postavy, každá s jedinečnými schopnostmi a dovednostmi, a přestože se na plátně ještě nestřetli, jejich hypotetický souboj je velmi sporným tématem. Černovous kdysi před začátkem současného příběhu One Piece udělal Shanksovi nad levým okem jizvu ve tvaru trojité čáry, takže fanoušci stále neznají přesné lore mezi nimi, což přispívá k debatám. Někteří fanoušci trvají na tom, že jizva a Černovousovy dvě ďábelská ovoce dokazují, že má nad Shanksem převahu, což znamená, že by vyhrál. Jiní však tvrdí, že Shanksovo neuvěřitelné haki a síla, přestože mu chybí Ďábelské ovoce, by z něj v bitvě udělaly vítěze.

Anime One Piece si můžete pustit na Netflixu, Hulu a Crunchyrollu.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-