Fanouškovské video One Piece Shanks vs. Blackbeard vyvolalo na Redditu vášnivou debatu

Sdílej článek

Na sociálních sítích se rozšířila animace z One Piece, v níž Shanks používá Conqueror’s Haki proti Černovousovi, a brzy se o ní začalo diskutovat.

Animace, kterou vytvořil Meme Duka a která byla zveřejněna na YouTube, ukazuje „RudovlaséhoShankse uprostřed hypotetické bitvy proti Černovousovi. Třicetivteřinový klip ukazuje Černovousa, jak se vysmívá Zrzkovi a ptá se ho, jestli se „vzdává„. V reakci na to Shanks vykřikne „Chcípni!!!“ a aktivuje své Conqueror’s Haki proti Černovousovi, který je pod Shanksovou mocí paralyzován. Animátor Meme Duka, který vytvořil několik fanouškovských animací scén z One Piece a také několik animací Jujutsu Kaisen a Chainsaw Man, klip zveřejnil na Redditu, kde se stal virálním. Ve vlákně na Redditu bylo jeho video chváleno za výtvarný styl podobný stylu tvůrce One Piece Eiichira Ody, ačkoli většinu fanoušků zřejmě více zajímala debata o tom, kdo by vyhrál v kanonické bitvě mezi Shanksem a Černovousem.

Shanks a Černovous se v sérii One Piece ještě nikdy nestřetli tváří v tvář, ačkoli fanoušci o takovém souboji teoretizují už několik let; jde o dvě nejmocnější postavy série, které mají legendární schopnosti. Shanks je klíčový mentor hlavního hrdiny One Piece Monkey D. Luffyho a původní majitel Luffyho nechvalně proslulého slaměného klobouku. Shanks obětoval svou levou ruku, aby zachránil mladého Luffyho – což byl zlomový okamžik na jeho cestě za pirátstvím. Shanks je neuvěřitelně mocný, slouží nejen jako jeden ze čtyř císařů, ale také jako jedna z mála postav, které ovládají všechny tři druhy haki.

Ve světě One Piece je Haki projevem duchovní energie, která uživatelům umožňuje zlepšit jejich bojové schopnosti, vycítit přítomnost a emoce ostatních a působit na ostatní silou vůle. Conqueror’s Haki je obzvláště vzácná a je jednou z Shanksových největších předností, která mu umožňuje v podstatě přemoci kohokoli se slabší duchovní úrovní. Mezitím je Černovous, dříve známý jako Marshall D. Teach, jedním z hlavních antagonistů One Piece. Kdysi byl členem Bělovousovy posádky, je poháněn neutuchající touhou po moci a snaží se stát nejdominantnější postavou pirátského světa. Černovous je proslulý tím, že ovládá dvě schopnosti Ďábelského ovoce (zatímco Luffy má pouze jednu), čímž získává obrovskou sílu a zároveň se stává významnou hrozbou pro zavedený řád.

Shanks i Černovous jsou v seriálu nesmírně mocné postavy, každá s jedinečnými schopnostmi a dovednostmi, a přestože se na plátně ještě nestřetli, jejich hypotetický souboj je velmi sporným tématem. Černovous kdysi před začátkem současného příběhu One Piece udělal Shanksovi nad levým okem jizvu ve tvaru trojité čáry, takže fanoušci stále neznají přesné lore mezi nimi, což přispívá k debatám. Někteří fanoušci trvají na tom, že jizva a Černovousovy dvě ďábelská ovoce dokazují, že má nad Shanksem převahu, což znamená, že by vyhrál. Jiní však tvrdí, že Shanksovo neuvěřitelné haki a síla, přestože mu chybí Ďábelské ovoce, by z něj v bitvě udělaly vítěze.

Anime One Piece si můžete pustit na Netflixu, Hulu a Crunchyrollu.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-