Knihovna Kongresu odhalila bibli k živě vysílanému spin-offu Sailor Moon

Sdílej článek

Oficiální televizní zpracování nenatočeného hraného spin-offu Sailor Moon Team Angel bylo nalezeno v archivu Kongresové knihovny.

Ray Mona na svém oficiálním účtu X informovala o objevu televizního zpracování pro Team Angel, americký hraný spin-off, který se pokoušel amerikanizovat IP Sailor Moon. Z Monina videa Team Angel na YouTube vyplývá, že ji k odhalení seriálové bible motivovalo zjištění, že bývalý prezident společnosti Bandai America a generální ředitel Renaissance Atlantic Frank Ward vytvořil spin-off Sailor Moon a skutečně natočil několik propagačních záběrů, které byly původně zveřejněny v roce 2018. Mona zahájila vlastní pátrání, při kterém objevila prototypy panenek a koncepční kresby seriálu. Stáhla všechny materiály, které společnost Renaissance Atlantic předala do archivu Kongresové knihovny, a objevila kompletní televizní zpracování seriálu Team Angel.

Nenatočený spin-off Sailor Moon, Team Angel, sleduje skupinu čtyř andělských hrdinek žijících na bájné hvězdě zvané Zera, které se přenášejí na Zemi, aby se vypořádaly s nejrůznějšími hrozbami, jež mohou ublížit jejím obyvatelům. Děj seriálu se měl točit kolem královny Zery Angely, která se snaží porazit svou zlou nemesis, čarodějnici Malvinu, která se pekelně snaží zničit štěstí na Zemi. Za tímto účelem královna Angela vybere čtyři zerské dívky – Lylu, Delphine, Rosalyn a Celestu -, které zaučí do způsobů moci andělů hvězdného prachu, jediné síly schopné porazit Malvínu a její noshledy.

Obsazení živé inscenace Sailor Moon odhalilo nové kostýmy

Objevení Bible seriálu Team Angel přichází v návaznosti na další novinky o Sailor Moon v živém provedení: Pretty Guardian Sailor Moon 2024 nedávno představila skupinu, která v připravované divadelní hře ztvární Sailor Moon, Sailor Mercury, Sailor Mars, Sailor Jupiter a Sailor Venus, a zveřejnila oficiální snímky hrdinek v přepracovaných kostýmech. Každý z herců pochází z páté generace populární hudební skupiny Nogizaka46, která nazpívala znělky ke kultovním seriálům, jako jsou Pokémoni a Naruto Shippuden. V inscenaci vystupují dvě skupiny účinkujících, Team Star a Team Moon, které se budou střídat v roli Sailor Scouts.

Postavy Usagi Tsukino, Ami Mizuno, Rei Hino, Makoto Kino a Minako Aino z týmu Moon ztvární Nagi Inoue, Aya Ogawa, Hina Okamoto, Mao Ioki a Teresa Ikeda. V Team Star bude hrát Satsuki Sugawara Usagi, Aruno Nakanishi bude hrát Ami a Miku Ichinose ztvární Rei. Nao Tomisato a Sakura Kawasaki hrají Makoto, respektive Minako. Královnu Serenity, minulou inkarnaci Sailor Moon, ztvární Iroha Okuda. Mitsuki Tenju bude hrát Mamoru Chiba/Tuxedo Mask, zatímco Rinko Matsubara ztvární královnu Beryl.

Původní manga Sailor Moon od Naoko Takeuchi je k dispozici prostřednictvím VIZ Media. První anime Sailor Moon, které vyšlo v 90. letech, je k dispozici ke zhlédnutí na Hulu, zatímco novější anime remake Sailor Moon Crystal najdete na Hulu, Netflixu a Crunchyrollu.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-