Crunchyroll a Crocs spolupracují na výrobě obuvi Jujutsu Kaisen Clogs s Gojem a Yujim

Sdílej článek

Crocs to dělá znovu, tentokrát ve spolupráci s Crunchyrollem vydává obuv s motivy Goja a Yujiho v rámci série Jujutsu Kaisen.

Spolupráce, která je k dispozici na stránkách Crocs.com, obsahuje dva páry bot, jeden pár pantoflí a pět tematických doplňků Jibbitz. Ve spolupráci se objevují fanoušky oblíbené postavy Yuji Itadori, Megumi Fushigoro, Sukuna, Gojo Satoru a Nobara Kugisaki, přičemž Yuji i Gojo dostali své vlastní tematické pantofle.

Botky Yuji, které se prodávají v dětských velikostech za 49,99 USD, jsou v tmavě modré barvě se světle modrými detaily a jsou vybaveny exkluzivními prvky Yuji Jibbitz, včetně jeho obličeje, emblému Tokyo Jujutsu High, nechvalně proslulé krabičky na prsty a dalších. Boty Gojo v ceně 59,99 USD, které byly vydány ve velikostech pro dospělé, jsou v černé barvě s fialovými detaily a obsahují Jibbitz s motivem Gojo, včetně jeho postavy, jeho klasického znaku míru a emblému Tokyo Jujutsu High. Pantofle v ceně 40,00 USD a vydané ve velikostech pro dospělé jsou k dostání pouze u vybraných prodejců a na některých mezinárodních pobočkách Crocs, ale jsou tmavě modré a jsou na nich vyobrazeni Yuji, Megumi a Nobara. Samostatné pětibalení Jibbitz s chibi verzemi Yujiho, Megumiho, Sukuna, Goja a Nobary je k dostání za 19,99 USD.

Série Jujutsu Kaisen

Jujutsu Kaisen, jehož autorem je Gege Akutami, poprvé vyšel jako manga v časopise Weekly Shōnen Jump v roce 2018. Sleduje příběh Yuji Itadoriho, středoškolského studenta, který se po kontaktu s mocným prokletým předmětem zaplete do světa kleteb, čarodějů a nadpřirozených sil. Přidá se k tajné organizaci čarodějů Jujutsu, aby se naučil ovládat prokletou energii a chránit lidi před nebezpečnými kletbami. Série je známá svou dynamickou akcí, dobře propracovanými postavami a složitým systémem síly.

Jujutsu Kaisen si získal mezinárodní uznání díky poutavému příběhu a intenzivním bojovým sekvencím a stal se jednou z nejprodávanějších mang všech dob s více než 80 miliony výtisků mangy v oběhu k červenci 2023. Po premiéře anime adaptace od společnosti MAPPA v roce 2020 popularita série jen vzrostla. Anime Jujutsu Kaisen je také široce chváleno za kvalitu animace a věrnou adaptaci mangy. Jak anime, tak manga se stále vyrábějí a jejich sledovanost nadále roste, zejména díky spolupráci s oděvními značkami, jako je Uniqlo a nyní Crocs.

Společnost Crocs se již dříve spojila s dalšími významnými anime seriály, například s Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba a Pokémon. Spolupráce Crocs x Jujutsu Kaisen je dalším důkazem uznání seriálu a jeho oddané fanouškovské základny. Kolekci najdete na stránkách Crocs.com a u prodejců obuvi Journeys a Champ’s.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-