One Piece má měsíční pauzu

Sdílej článek

Po šokujících odhaleních v příběhovém oblouku „Egghead“ bude manga One Piece od Eiichira Ody na jeden měsíc přerušena.

Jak uvedl uživatel sociálních sítí X @/newworldartur, vydání kapitoly 1111 z 25. března bude prozatím poslední novou kapitolou One Piece. Manga, kterou napsal a ilustroval Oda, bude mít od 1. do 15. dubna přestávku. Kapitola 1112 vyjde 22. dubna. Poté však bude mít série spolu se zbytkem Weekly Shonen Jump opět přestávku na japonský svátek známý jako Zlatý týden.

Kapitoly 1112 a 1113 z One Piece vyjdou až v dubnu a květnu

Předpokládané datum vydání kapitoly 1113 je 6. května. Pravděpodobně od té doby bude manga One Piece pokračovat ve své týdenní serializaci. Důvod měsíčního zpoždění nebyl oznámen. V minulosti však Oda pozastavil vydávání One Piece na několik týdnů až měsíců. Předchozí měsíční přestávka byla učiněna proto, aby měl Oda čas na zmapování závěrečné dějové linie, a další proto, aby se mohl zotavit z operace očí.

I když má autor mangy Shonen Jump období odpočinku a je tak talentovaný jako Oda, může být pro něj časová tíseň extrémní. V prvním vydání One Piece Chapter 1098 se objevily nedokončené kresby od Ody, který poprvé v historii série nedodržel termín. Kresba byla později opravena pro 108. díl One Piece, který je v současné době v Japonsku v prodeji.

Nadcházející měsíční přestávka přichází po významném odhalení v kapitole 1110 týkajícím se Pěti starších. CBR chválí One Piece Chapter 1110 za to, že přináší akci, drama a tajemství. Navzdory významným dějovým událostem se však v poslední kapitole nepodařilo vyzdvihnout jedinou postavu, která by tento okamžik učinila svým.

Nejnovější kapitoly One Piece si můžete přečíst v aplikaci Viz Media a v aplikaci Manga Plus. Anime je k dispozici ke sledování na Crunchyrollu a Netflixu.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-