Sword Art Online: Gun Gale Online se vrací s upoutávkou na druhou sezónu

Sdílej článek

První upoutávka na Sword Art Online: Gun Gale Online Season 2, který odhaluje premiéru nového anime spin-offu SAO.

Podle oficiálního účtu Sword Art Online English na X se druhá sezóna Gun Gale Online objeví v říjnu tohoto roku. Na oslavu potvrzení data vydání v roce 2024 byl zveřejněn nový vizuál anime a teaser trailer. Do role Karen Kohiruimaki/Llenn se vrací japonská dabérka Tomori Kusunoki, známá svými rolemi například v Zom 100: Bucket List of the Dead (Shizuka), Chainsaw Man (Makima) a Spy Classroom (Annte).

Kromě Kusunokiho se v roli Elsy Kanzaki/Pitohui znovu objeví Yoko Hikasa, Kazuyuki Okitsu jako Goshi Asogi/M a Chinatsu Akasaki jako Miyu Shinohara/Fukaziroh. Masayuki Sakoi, režisér první série Gun Gale Online, se vrací na režisérské křeslo druhé série. Animaci má opět na starosti studio 3Hz. Yosuke Kuroda má na svědomí kompozici seriálu pro 1. i 2. sérii, zatímco Yoshio Kosakai zůstává jako designér postav.

Jak Gun Gale Online zapadá do širšího příběhu Sword Art Online ?

Na rozdíl od hlavní série Sword Art Online vychází Gun Gale Online ze spin-off série light novel, kterou napsal Keiichi Sigsawa a ilustroval Kouhaku Kuroboshi. Seriál se odehrává po následcích incidentu s VR MMORPG Sword Art Online, který uvěznil 10 000 hráčů v online videohře, což vedlo k dočasnému celosvětovému poklesu VR. Uvedení zařízení AmuSphere – nástupce kontroverzního zařízení NerveGear – však znovu oživuje zájem o hraní ve VR. Abnormálně vysoká studentka univerzity jménem Karen se účastní online hry Gun Gale Online a prožívá v ní svůj vytoužený život jako roztomilý (a malý) avatar jménem Llenn. První sezóna anime se vysílala od 8. dubna do 30. června 2018, celkem 12 epizod.

Alternativa Sword Art Online: Gun Gale Online Season 1 je k dispozici ke streamování na Crunchyroll a Hulu. Na Crunchyrollu je k dispozici také hlavní anime série Sword Art Online, včetně jejího nejnovějšího filmu Sword Art Online Progressive: Scherzo of Deep Night. V současné době se připravuje nový film pro kina.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Pro fanoušky série Gundam je nyní k dispozici replika helmy postavy Char Aznable

Milovníci série Gundam si nyní mohou rozšířit svou sbírku o realistickou repliku ikonické přilby Chara Aznabla z anime Mobile Suit Gundam. Tato detailní a nositelná přilba je součástí série Full Scale Works společností Megahouse a Bandai Namco.

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...
-Reklama-