Nové intro anime One Piece soupeří s Toei v kreativním storyboardu

Sdílej článek

Talentovaná skupina fanoušků One Piece spolupracuje na vytvoření neuvěřitelné animované sekvence, která vyvolává ducha oblíbeného anime seriálu společnosti Toei.

Uživatel X s přezdívkou @1jilj1il na své stránce představil čtyřminutovou sekvenci, na které spolupracovalo více než 20 různých fanoušků animátorů. „OP27“ začíná scénou, kdy Luffy jí misku ramenu. Když dojí, spadne mu vidlička ze stolu a roztříští se o podlahu, přičemž se na jasně modré obloze objeví název „One Piece„. Tento kreativní přechod předchází sekvenci, která přesně odráží tón, vizuální styl a animační techniku předváděnou v oficiálním One Piece. Projekt režíroval a storyboard vytvořil animátor X jménem mohsinzuka (@IIshmii1).

Intra One Piece obvykle představují rychlou animaci a intenzivní akční sekvence přerušované plynulými přechody postav. V díle OP27 vystřelí skupina padouchů několik energetických výbuchů, které se stanou katalyzátorem bojové scény se Sanjim, Zorem a Brookem. Poté animátoři rychle projdou řadou dalších postav, včetně doktora Vegapunka, hlavního protagonisty v aktuálním příběhovém oblouku anime „Egghead„. K vyvrcholení se Luffy znovu dostává do centra pozornosti ve své ikonické podobě Gear 5. Podkladovou píseň složil @JustSomeStuff14.

K 20. únoru 2024 nasbíralo „OP27“ více než 391,4 tisíc zhlédnutí a přes 4,2 tisíc lajků na X. Fanoušci One Piece hromadně zaplavili sekci komentářů, aby pogratulovali animačnímu týmu k jejich úsilí. Někteří diváci dokonce vytvořili nové remixy s oblíbenými znělkami anime. Jeden z uživatelů s přezdívkou @EmperorRi zveřejnil remix, který obsahuje skladbu „Silhouette“ od KANA-BOON, oblíbenou úvodní znělku z Pierrotova Naruto Shippuden. Jiný ji označil za „nejlepší fanouškovskou animaci všech dob“ – s tímto názorem se ztotožnilo mnoho dalších diváků.

One Piece

Série One Piece začala debutem titulní manga série Eiichira Ody, která poprvé vyšla v časopise Weekly Shonen Jump v červenci 1997. Od té doby se série stala multimediálním fenoménem s miliony oddaných fanoušků na obou stranách Pacifiku. V současné době Oda pracuje na oblouku „Egghead“ – úvodní sáze dlouho očekávaného závěrečného příběhu One Piece. Loňský rok byl pro sérii obzvlášť důležitý, protože Netflix vydal vůbec první hraný seriál One Piece. Druhá série je nyní ve výrobě a očekává se, že bude uvedena někdy v roce 2025.

Manga One Piece od Eiichira Ody je k dispozici v angličtině od VIZ Media. Anime je k dispozici na Netflixu, Hulu a Crunchyrollu.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-