One-Punch Man se vrací v šokujícím traileru na třetí sezónu

Sdílej článek

Anime One-Punch Man přichází s překvapivým trailerem zaměřeným na Garou, lidské monstrum, a odhaluje, že se do seriálu vrací J.C.Staff.

Na YouTube se objevila oficiální upoutávka na One-Punch Man, která prozrazuje, že se k animaci seriálu vrátí J.C.Staff, který animoval druhou sérii. Trailer se zaměřuje na Garoua, „lidské monstrum„, které bylo uneseno Asociací monster, a konečně se v něm probudí jeho skutečné schopnosti. Níže se čtenáři mohou podívat na upoutávku na třetí sezónu One-Punch Man, která hypuje „Supreme Power VS Ultimate Fear„. Níže si můžete prohlédnout také první vizuální upoutávku na 3. sezónu.

Třetí sezóna One-Punch Man se dočkala oficiální synopse: „Saitama je hrdina, který se jím stal jen pro zábavu. Po třech letech „speciálního výcviku“ se stal tak silným, že je prakticky neporazitelný. Ve skutečnosti je až příliš silný – dokonce i své nejsilnější protivníky zneškodní jedinou ranou. Spolu s Genosem, svým věrným učedníkem, plní Saitama své oficiální hrdinské povinnosti jako člen Asociace hrdinů. Jednoho dne se náhle objeví příšery, které tvrdí, že jsou z Asociace příšer, a jako rukojmí si vezmou dítě jednoho z vedoucích představitelů Asociace hrdinů. Hrdinové třídy S se shromáždí a naplánují útok na úkryt Asociace příšer, aby rukojmí zachránili. Mezitím se v úkrytu Asociace příšer probudí Garou, „lidská příšera“, kterou Asociace příšer unesla během bitvy s hrdiny.

Třetí sérii One-Punch Mana bude animovat J.C.Staff, nikoliv MAPPA

Ve třetí sérii se vrací Tomohiro Suzuki, který je zodpovědný za scénář, a Makoto Miyazaki, který je zodpovědný za hudbu. Účast J.C.Staffa, který animoval druhou sérii, bude pro mnoho fanoušků nepochybně polarizující, protože se objevily falešné zvěsti, že místo něj bude seriál řídit MAPPA. Navíc, ke zděšení některých, autor mangy One-Punch Man Yusuke Murata dodal, že se na tvorbě nepodílí. Vzhledem k tomu, že upoutávka neuvádí žádné datum vydání ani časové okno, mohou si fanoušci snad oddechnout, že delší produkční období by mohlo J.C.Staffovi umožnit znovu zachytit živou animaci první série. One-Punch Man se připojuje k páté sezóně DanMachi, která zatím nemá datum vydání.

Fanoušci si mohou obě série One-Punch Man pustit na Crunchyrollu. Seriál sleduje neuvěřitelně normálního Saitamu, který se po třech letech „speciálního“ tréninku stal tak silným, že dokáže porazit protivníky jediným úderem.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-