Link Click uvádí upoutávku, která naznačuje děj sezony a odhaluje datum premiéry

Sdílej článek

První série zanechala fanoušky anime Link Click v mučivém napínavém momentu. Fanoušci si proto budou muset počkat do 14. července, aby zjistili, co se stane ve druhé sérii. POZOR NA SPOILERY, POKUD JSTE PRVNÍ ŘADU NEVIDĚLI.

Podle Redbeanime, přišla druhá série z vysoce očekávaného donghua Link Click s novým trailererem. Zdá se, že trailer obsahuje většinu stejných scén, které byly i v dubnovém dřívějším traileru. Navíc se podělil o náhled na to, co se stalo s Lu Guangem od první sezóny. Režisér Li Haolinga se rozhodl v traileru znovu použít stejné scény, aby se vyhnul spoilerování příběhu, protože věděl, že fanoušci prošli dříve zveřejněné materiály a hledali v nich stopy. Druhá sezóna bude mít oficiální premiéru 14. července.

Srdcervoucí upoutávka ukazuje na mnoho záhad v anime Link Click

Trailer začíná přímo akcí, když posedlá Qiao Ling prohlásí, že hra byla znovu spuštěna, a stojí nad těžce zraněným Lu Guangem. V traileru se objevují nové postavy, včetně tajemného jedince v kapuci, kterého jsme viděli v traileru k výročí, a detektivky, která předvádí své schopnosti v boji zblízka. Celým trailerem prostupuje starost a zoufalství Cheng Xiaoshiho o svého přítele, které vrcholí v závěrečné scéně, kdy strážce vězeňské cely řekne Cheng Xiaoshimu, že „záchrana selhala. Zemřel.

Ohromující klíčový vizuál zachycuje tajemství druhé série s postavou v kapuci stojící před portrétem Lu Kuanga a Čeng Siao-šiho. Kolem se potulují různé postavy, včetně Čchiao Linga, tajemného muže, kterého představil už první trailer na druhou sezónu, a i nové postavy s kloboukem. Překlad titulku od Redbeanime popisuje, že „lidé, kteří se domnívají, že se na něčem nepodílejí, se na tom ve skutečnosti podílejí.

První sezóna seriálu Link Click, který produkuje společnost Be Dream a animuje Studio Lan, měla premiéru v říjnu 2020 a obsahovala 12 epizod a jednu speciální epizodu. Donghua sleduje Cheng Xiaoshi a Lu Guang, kteří si se svým přítelem Qiao Lingem otevřou studio s názvem Time Photo Studio. Oba využívají svých schopností cestovat časem do fotografií svých klientů v naději, že jim pomohou zbavit se výčitek. Lu Guang si při společné práci stanoví tři pravidla, z nichž jedno je, že nemohou měnit minulost. Jak oba pokračují ve spolupráci a rozplétají minulost lidí, nevědomky se stanou terčem nebezpečného jedince.

Fanoušci mohou dohnat 1. sérii seriálu Link Click na Crunchyrollu. Druhá sezóna se začne vysílat 14. července.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-