Manga Jujutsu Kaisen bude mít do července pauzu

Sdílej článek

Manga Jujutsu Kaisen si v Japonsku dá krátkou týdenní přestávku a kapitolu 227 vydá až 2. července. Kapitola bude pokračovat v boji mezi Godžem a Sukunou.

Podle Redbeanime se Jujutsu Kaisen vrátí v 31. čísle časopisu Weekly Shōnen Jump. Po uvedení kapitoly 226 18. června si série vezme týdenní pauzu. Manga naštěstí vynechá pouze jeden týden, protože další kapitola vyjde 2. července. V současné době neexistuje žádné vysvětlení, proč si manga dá týdenní pauzu, i když fanoušci spekulují, že by to mohlo být proto, že mangaka Gege Akutami nakreslí novou obálku ve stylu Jujutsu Kaisen pro Weekly Shōnen Jump u příležitosti odvysílání 2. série.

Jujutsu Kaisen je v současnosti jednou z nejoblíbenějších manga sérií, která nedávno zahájila oblouk „Shinjuku Showdown – a teď pozor, spoilery, pokud sledujete anime nebo čtete mangu česky – , v němž je Satoru Gojo po více než tisíci dnech zajetí osvobozen z Vězeňské říše. Jeho propuštění z Vězeňské říše následně vedlo ke konfliktu mezi Godžem a Sukunou. Souboj mezi nimi se stal jednou z nejnapínavějších bitev v sérii, kdy se nejsilnější čaroděj střetne s Králem prokletí. Kapitola 225 skončila v nejnapínavějším momentu a mnoho fanoušků se obávalo o Gódžův osud.

Manga a anime Jujutsu Kaisen

Jujutsu Kaisen začala nejprve jako čtyřdílná série s názvem Tokyo Metropolitan Curse Technical School v roce 2017, která se později změnila v prequel s názvem Jujutsu Kaisen 0. Manga začala vycházet v seriálu Weekly Shōnen Jump v březnu 2018 a v současné době má 22 svazků tankōbon k březnu 2023. Byly vydány dva romány, jejichž autorem je Ballad Kitaguni, s názvy Jujutsu Kaisen: Summer of Ashes, Autumn of Dust a Jujutsu Kaisen: Thorny Road at Dawn, z nichž druhý vyjde 25. dubna 2023.

V říjnu 2020 se manga dočkala anime adaptace prostřednictvím společnosti MAPPA. První sezóna se vysílala ve 24 epizodách pod vedením Sunghoo Parka. Park se později ujal režie filmové adaptace prequelu Jujutsu Kaisen 0 v prosinci 2021. Ve 2. sezóně Parka na postu režiséra nahradil Shōta Goshozono. Druhá sezóna Jujutsu Kaisen se má vysílat od 6. července a má adaptovat dějové linie „Kaigyoku/Gyokusetsu“ a „Shibuya Incident„.

Jujutsu Kaisen vydává kapitolu 226 18. června a fanoušci si ji mohou přečíst na stránkách Viz Media. Kapitola 227 vyjde 2. července. V češtině mangu vydává nakladatelství Crew.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-