Režisér Jujutsu Kaisen propašoval Easter Egg do nového anime Eiichira Ody o monstrech

Sdílej článek

V novém spin-offu anime One Piece „Monsters“ je zřetelný odkaz na slavnou scénu z Jujutsu Kaisen, ve které vystupují Yuji, Sukuna a Mahito.

Fanouškovský účet Jujutsu Kaisen na X známý jako @JJK_Mya se o výše zmíněnou scénu podělil se svými sledujícími. Příspěvek obsahuje vedle sebe obrázky hlavních hrdinů seriálu, Yuji Itadoriho a Ryumy. Obrázek zobrazuje sklíčenou podobu druhé jmenované postavy na pozadí dvou nadměrných obrázků jeho nepřátel, kteří se maniakálně smějí. To přímo odráží scénu z JJK, kde si Yuji živě představuje vyšinuté vizáže Mahita a Ryomena Sukuny, kteří se mu podobně vysmívají.

Monstra jsou se shonenovým gigantem Eiichira Ody spojena prostřednictvím zasazení do většího světa One Piece. Monstra, která původně vyšla v říjnu 1994, se točí kolem samuraje jménem Ryuma, který se zaplete do plánu kolem ukradeného dračího rohu. V roce 2021 vydal kanál Jump Comics hlasovou komiksovou adaptaci tohoto one-shotu u příležitosti vydání 100. svazku One Piece. Anime adaptace Sunghoo Parka měla na Netflixu premiéru 21. ledna.

Shimotsuki Ryuma

Ryuma existuje v One Piece jako legendární „bůh mečeShimotsuki Ryuma, který se proslavil tím, že sám porazil draka. To se shoduje s dějem Monster, v němž se Ryuma postaví drakovi poté, co ho padouši přivolali pomocí rohu. Ti, kdo sledovali oblouk „Thriller Bark“ z One Piece, měli možnost vidět samuraje v akci, protože byl oživen jako zombie, aby sloužil Gecku Moriovi, kapitánovi pirátů Thriller Bark. Ryuma slouží jako menší antagonista, dokud ho neporazí Roronoa Zoro.

U Monster je nepravděpodobné, že by se v budoucnu dočkala dalších anime adaptací. Fanoušci anime série Jujutsu Kaisen se však mohou těšit na vydání oblouku „Culling Game„, který je v současné době ve výrobě ve studiu MAPPA. V této dějové linii se Yuji, Megumi a řada dalších kouzelníků Jujutsu utkají v intenzivním turnaji smrti, jehož výsledek rozhodne o konečném osudu lidstva. Fanoušci mohou v tomto oblouku očekávat také návrat Yuty Okkotsu, oblíbené hvězdy prequelového filmu JJK Jujutsu Kaisen 0. MAPPA sice zveřejnila teaser na seriál, ale zatím neprozradila, kdy bude vydán.

Monsters: 103 Mercies Dragon Damnation je k dispozici ke zhlédnutí na Netflixu. Anime sérii Jujutsu Kaisen od společnosti MAPPA je možné sledovat na Crunchyroll a Prime Video. Původní manga k One Piece a Jujutsu Kaisen jsou k dispozici od VIZ Media.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-