Režisér Jujutsu Kaisen propašoval Easter Egg do nového anime Eiichira Ody o monstrech

Sdílej článek

V novém spin-offu anime One Piece „Monsters“ je zřetelný odkaz na slavnou scénu z Jujutsu Kaisen, ve které vystupují Yuji, Sukuna a Mahito.

Fanouškovský účet Jujutsu Kaisen na X známý jako @JJK_Mya se o výše zmíněnou scénu podělil se svými sledujícími. Příspěvek obsahuje vedle sebe obrázky hlavních hrdinů seriálu, Yuji Itadoriho a Ryumy. Obrázek zobrazuje sklíčenou podobu druhé jmenované postavy na pozadí dvou nadměrných obrázků jeho nepřátel, kteří se maniakálně smějí. To přímo odráží scénu z JJK, kde si Yuji živě představuje vyšinuté vizáže Mahita a Ryomena Sukuny, kteří se mu podobně vysmívají.

Monstra jsou se shonenovým gigantem Eiichira Ody spojena prostřednictvím zasazení do většího světa One Piece. Monstra, která původně vyšla v říjnu 1994, se točí kolem samuraje jménem Ryuma, který se zaplete do plánu kolem ukradeného dračího rohu. V roce 2021 vydal kanál Jump Comics hlasovou komiksovou adaptaci tohoto one-shotu u příležitosti vydání 100. svazku One Piece. Anime adaptace Sunghoo Parka měla na Netflixu premiéru 21. ledna.

Shimotsuki Ryuma

Ryuma existuje v One Piece jako legendární „bůh mečeShimotsuki Ryuma, který se proslavil tím, že sám porazil draka. To se shoduje s dějem Monster, v němž se Ryuma postaví drakovi poté, co ho padouši přivolali pomocí rohu. Ti, kdo sledovali oblouk „Thriller Bark“ z One Piece, měli možnost vidět samuraje v akci, protože byl oživen jako zombie, aby sloužil Gecku Moriovi, kapitánovi pirátů Thriller Bark. Ryuma slouží jako menší antagonista, dokud ho neporazí Roronoa Zoro.

U Monster je nepravděpodobné, že by se v budoucnu dočkala dalších anime adaptací. Fanoušci anime série Jujutsu Kaisen se však mohou těšit na vydání oblouku „Culling Game„, který je v současné době ve výrobě ve studiu MAPPA. V této dějové linii se Yuji, Megumi a řada dalších kouzelníků Jujutsu utkají v intenzivním turnaji smrti, jehož výsledek rozhodne o konečném osudu lidstva. Fanoušci mohou v tomto oblouku očekávat také návrat Yuty Okkotsu, oblíbené hvězdy prequelového filmu JJK Jujutsu Kaisen 0. MAPPA sice zveřejnila teaser na seriál, ale zatím neprozradila, kdy bude vydán.

Monsters: 103 Mercies Dragon Damnation je k dispozici ke zhlédnutí na Netflixu. Anime sérii Jujutsu Kaisen od společnosti MAPPA je možné sledovat na Crunchyroll a Prime Video. Původní manga k One Piece a Jujutsu Kaisen jsou k dispozici od VIZ Media.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-