Godzilla, Dragon Ball a Sailor Moon se setkávají v Monarch: Legacy of Monsters

Sdílej článek

Tvůrci seriálů Sailor Moon a Dragon Ball se dočkali zábavného odkazu v nejnovějším díle seriálu Godzilla Monarch: Legacy of Monsters.

7. dílu seriálu Monarch se objevily odkazy na tvůrce Dragon Ballu Akiru Toriyamu i Sailor Moon Naoko Takeuchi. Na autory upozornil Tim, kterého hrál Joe Tippett, ve chvíli paniky, když se spolu s Cate a Kentarou snažili přesvědčit rodinu pohřešované May, že ji znají z „online manga skupiny.

May, která byla unesena na začátku epizody, byla rodinou označena za „Corah“ a je již delší dobu pryč. Corahina sestra Lyra měla problém uvěřit, že její sestra je tajnou fanynkou mangy, a po naléhání na podrobnosti o jejích zájmech o mangu se Tim uchýlil ke jmenování Toriyamy, Takeuchiho a „boha shojo mangyMoto Hagia. Fanoušci anime si mohli všimnout, že i přes nepřesvědčivou výmluvu Tim určitě strávil nějaký čas v online skupinách zabývajících se mangou – což byl vtipný zvrat v povaze agenta Monarchy.

Monarch: Legacy of Monsters je šestým dílem série MonsterVerse společnosti Legendary Pictures, která pokračuje rok po filmu Godzilla z roku 2014. Příběh sleduje nově uvědomělé nevlastní sourozence Cate a Kentaro, které hrají Anna Sawai a Ren Watabe, kteří zjistí, že monstra jsou skutečná a že jejich otec má s nimi a s tajemnou organizací zvanou Monarch nějakou podivnou spojitost. Seriál získal poměrně pozitivní recenze, sklidil chválu za herecké obsazení a vývoj děje, ale také odpor některých fanoušků kvůli nedostatku prostoru pro příšery.

Godzilla

Japonské monstrum Godzilla, které v roce 1954 stvořil Ishirō Honda, se stalo celosvětovou ikonou a stále má obrovský vliv na média po celém světě, zejména na japonskou mangu a anime. Sám tvůrce Dragon Ballu Akira Toriyama se na Godzillu několikrát odvolával ve svých četných dílech, mimo jiné ve své první vydané manze Wonder Island, stejně jako v dílech Dr. Slump, The Adventures of Tongpoo, Dragon Ball a Dragon Ball Z. Ačkoli v Sailor Moon není vliv Godzilly nijak zvlášť zřejmý, fanoušci už léta doufají v crossover.

Další díl seriálu Monarcha: Legacy of Monster vyjde 29. prosince. Epizody 1-7 jsou v současné době k dispozici ke streamování na Apple TV+.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-