Oshi no Ko se dočká hraného filmu a seriálu

Sdílej článek

Anime seriál Oshi no Ko se údajně dočká hraného televizního seriálu a filmu a odhaluje obsazení, děj, produkční snímky a termíny vydání.

Shuukan Josei Prime (Týdeník pro ženy Prime) uvádí, že společnost Toei – mateřská společnost One Piece Toei Animation – bude produkovat hraný film Oshi no Ko, který bude distribuován na Amazon Prime Video. Společnost Toei zprávu nevyvrátila se slovy: „Nemůžeme k tomu nic říct.“ Na snímcích z natáčení je podle všeho vidět 50 zaměstnanců, kteří se věnují produkci v centru města. Zdroj údajně z produkce jde ještě dál a potvrzuje členy hereckého obsazení: Kaito Sakurai (Aqua Hoshino), Asuka Saito (Ai Hoshino), Nagisa Saito (Ruby Hoshino), Ano (Mem-cho) a Nanoka Hara (Kana Arima), přičemž role Nobuakiho Kaneko, Mizuki Kayashimy, Naenana a Juna Kanameho ještě nebyly určeny. Anime Oshi no Ko bude adaptováno do podoby hraného televizního seriálu i filmu, přičemž v prvním případě bude středem pozornosti Aqua a ve druhém Ai. Film i seriál budou uvedeny v roce 2025. Obrázky z natáčení si můžete prohlédnout níže.

Reakce na sociálních sítích byly smíšené a mnozí byli nervózní, jak se Oshi no Ko promítne do hraného filmu. Vzhledem k postavám seriálu s excentrickými manýry, vzácnými barvami vlasů a designem očí panuje pocit, že snaha těžit z franšízy vytvořením hrané produkce by mohla poškodit její odkaz. Zatímco úspěch seriálu Yu Yu Hakusho od Netflixu, který obsahuje mnoho surrealistických detailů, může pomoci tento argument vyvrátit, Oshi no Ko je mnohem více zakotven v realitě. Nicméně podobné detaily se objevují i v seriálech, které se dostaly na seznam 15 nejlepších živě hraných adaptací anime od CBR, včetně JoJo’s Bizarre Adventure a Sailor Moon.

Vzhledem k tomu, že oba živě hrané tituly se objeví v roce 2025, je jisté, že dynamika série bude pokračovat i po debutu druhé sezóny Oshi no Ko v roce 2024, ke kterému byl vydán teaser trailer a vizuál. Anime adaptuje stejnojmennou pokračující mangu Aka Akasaky, kterou ilustroval Mengo Yokoyari a která vychází v časopise Weekly Young Jump vydavatelství Shueisha. Fanoušci si seriál mohou přečíst na MANGA Plus. Za anime adaptaci je zodpovědné studio Doga Kobo.

HIDIVE streamuje Oshi no Ko Season 1, která je popsána: „Goro se znovu narodí jako syn mladé hvězdičky Ai Hoshino poté, co ho její pomatený stalker zavraždí. Nyní chce své nové matce pomoci dostat se na vrchol, ale co může dítě udělat s temným podhoubím zábavního průmyslu?.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-