Final Fantasy VII: Advent Children se vrací do kin

Sdílej článek

Kultovní filmové pokračování Final Fantasy VII Advent Children se letos v únoru vrací do amerických kin.

Jak se uvádí v nedávné tiskové zprávě, společnosti Square Enix, Fathom Events a Sony Pictures spolupracují na tom, aby se režisérský sestřih filmového pokračování Final Fantasy VII dočkal uvedení v amerických kinech. Tato verze filmu obsahuje 26 minut přepracovaného obsahu a také vylepšené CG vizuály. Dne 21. února budou mít diváci v kinech možnost zhlédnout anglický dabing filmu se Stevem Burtonem (Cloud Strife) a Georgem Newbernem (Sephiroth) v hlavních rolích. Původní japonská verze s anglickými titulky bude uvedena 22. února. Vstupenky jsou v současné době k zakoupení v síti Fathom Events.

Na ty, kteří přijdou na projekce dříve, navíc čeká exkluzivní obsah ze zákulisí, včetně rozhovorů s režisérem Advent Children Tetsuyou Nomurou a režisérem Final Fantasy VII Rebirth Naoki Hamaguchim. Rebirth je dalším velkým dílem videoherní série Final Fantasy VII a bude sledovat Clouda, Tifu a spol., kteří se vydají na další cestu za zdi Midgaru. Chystané projekce Advent Children mají předcházet vydání Rebirth, které je naplánováno na 29. února. Při uvedení na trh bude hra k dispozici exkluzivně pro systém PS5.

Jak Advent Children souvisí s ikonickou hrou Final Fantasy od společnosti Square Enix ?

Final Fantasy VII je jedním z nejznámějších titulů dlouholeté série JRPG od společnosti Square Enix. Hra se odehrává v dystopickém městě Midgar a jejím hlavním hrdinou je žoldák Cloud Strife, který je najat ekoteroristickou skupinou AVALANCHE. V čele s neohroženým vůdcem Barretem WallacemAVALANCHE za cíl zastavit zlou korporaci Shinra Electric, která vysává životní sílu planety kvůli vlastnímu finančnímu zisku. V průběhu hry se Cloud stále více zapojuje do činnosti AVALANCHE a bojuje za ochranu jejích členů i své kamarádky z dětství, Tify Lockhartové. Stává se však také hlavním cílem klíčového protivníka Sephirotha, mocného šermíře, který je součástí elitní vojenské divize společnosti Shinra, SOLDIER.

Děj filmu Advent Children se odehrává dva roky po událostech ve hře Final Fantasy VII a sleduje Clouda a Tifu, kteří se oddělili od ostatních členů skupiny AVALANCHE, aby spolu začali nový život ve městě Edge. Bohužel nová smrtící nemoc zvaná Geostigma nakazí miliony lidí, včetně dvou dětí jménem Marlene a Denzel, které žijí po boku Clouda a Tify. Mezitím Rufus Shinra objeví možnou souvislost mezi záhadnou nemocí a mimozemskou bytostí jménem Jenova. Poté, co byl sám nakažen Geostigmou, se Cloud spojí s Rufusem, aby vystopovali Jenovu a učinili nákaze přítrž. Advent Children měl premiéru v japonských kinech v srpnu 2005.

Final Fantasy VII: Advent Children se bude v amerických kinech promítat 21. a 22. února. Final Fantasy VII Remake je k dispozici na PS4 a PS5.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-