Je to oficiální. Sword Art Online potvrzuje, že se připravuje zbrusu nový film

Sdílej článek

Společnost A-1 Pictures, která stojí za populárním anime a mangou Sword Art Online, potvrzuje, že připravuje „zcela nový film pro kina.

Prostřednictvím oficiálního účtu Sword Art Online na X bylo potvrzeno, že se v současné době připravuje nový film Sword Art Online, který bude uveden do kin. „Děkujeme, že sledujete Sword Art Online Progressive: Scherzo of Deep Night, stojí v příspěvku. Ve výrobě je zcela nový film pro kina! Těšte se prosím na další aktualizace.Scherzo of Deep Night, nejnovější anime adaptace ze série SAO, se v Japonsku dočkala kinodistribuce v říjnu 2022. Společnost Aniplex si film licencovala pro severoamerické vydání v únoru 2023.

Toto oznámení následuje po odvysílání prvních tří filmů Sword Art Online v pozemním televizním vysílání, které se uskutečnilo poprvé v historii této série během posledních dvou týdnů. Ordinal Scale, Aria of a Starless Night a Scherzo of Deep Night byly v Japonsku odvysílány 10. ledna, 19. ledna a 20. ledna. Je pravděpodobné, že tento nový film Sword Art Online odkazuje na stejný film, který byl oznámen v roce 2022 po akci „Sword Art Online -Full Dive-„, která oslavovala desetileté výročí série.

Nový film o Sword Art Online vytvoří společnost A-1 Pictures, která je vlastněna společností Sony a která animuje právě vysílaný a velmi populární seriál Solo Leveling. Společnost Sony na nedávném veletrhu CES 2024 učinila několik oznámení týkajících se anime, včetně toho, že se stále pracuje na hrané filmové adaptaci One-Punch Man a že společnost Crunchyroll, kterou mediální gigant provozuje, nedávno překročila milník 13 milionů předplatitelů. Na této platformě lze sledovat celou anime sérii Sword Art Online a první dva filmy.

Zatím není jasné, zda bude nový film Sword Art Online kánonem série, stejně jako ostatní tři filmy. Nicméně fanoušci, kteří chtějí dohnat anime před jeho uvedením, tak mohou učinit prostřednictvím serveru Crunchyroll, který seriál popisuje: „V blízké budoucnosti byla vydána hra na hraní rolí ve virtuální realitě (Virtual Reality Massive Multiplayer Online Role-Playing Game, VRMMORPG) s názvem Sword Art Online, kde hráči ovládají své avatary pomocí vlastního těla pomocí technologie tzv: Nerve Gear. Jednoho dne hráči zjistí, že se nemohou odhlásit, protože tvůrce hry je drží v zajetí, pokud nedosáhnou 100. patra herní věže a neporazí závěrečného bosse. Pokud však zemřou ve hře, zemřou i ve skutečném životě. Jejich boj o přežití začíná právě teď…

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-