Fanoušci anime se mohou připojit k plavbě spolu s rodinou Spy x Family

Sdílej článek

Spy x Family ve spolupráci s cestovní kanceláří Tokai Kisen Travel and Tours nabízí zážitkovou plavbu určenou speciálně pro fanoušky oblíbené série.

Japonská lodní společnost Tokai Kisen oznámila, že cestující na její lodi Salvia Maru čeká od 25. listopadu do 25. února 2024 speciální překvapení, a upozornila, že na lodi budou k vidění dekorace inspirované sérií Spy x Family. Součástí každé plavby „Tokijským zálivem s nočním výhledem“ je také novinkový lístek, účastnický žeton a razítko Spy x Family Mifune. Fanoušci budou mít příležitost si během tematické prohlídky, která vyjíždí o víkendových večerech z Jokohamy na vyhlídkové trasy mezi Tokijskou Takešibou a Tokijskými ostrovy, přehrát příběh z pasáže „Cruise Adventure„. V průběhu plavby bude oznámeno další zboží ze spolupráce, které se bude prodávat na lodi a na online nákupní stránce Shimapochi.

Tematická plavba je důkazem toho, že Spy x Family má silné zastánce i mimo fanouškovskou základnu série. Za krátkou dobu si získal uznání kritiky a na 7. ročníku Crunchyroll Anime Awards získal ocenění Nejlepší komedie a Nejlepší nový seriál roku 2023. Manga Tatsuya Enda má od svého vydání v roce 2019 v časopise Weekly Shōnen Jump nyní na kontě 30 milionů výtisků a kromě anime od té doby inspirovala i módní trendy, zboží pro domácnost a reklamní předměty. Její hlavní postavy se také staly ikonami samy o sobě, Anya Forgerová a Becky Blackbellová mají na obálce japonského časopisu Non-no přehlídku zimního šatníku.

Bizarní špionážní anime pro fanoušky shonen sérií

Anime seriál Spy x Family se nyní dočkal druhé sezóny a nabízí stabilní rovnováhu mezi inteligentním humorem a intrikami, které rozvíjejí zajímavé pasáže rodiny Forgerových z první sezóny. Fanoušci také očekávají film Spy x Family Code: White, který bude mít premiéru v kinech 22. prosince. Filmová adaptace se podle popisu vyznačuje stejně svérázným humorem jako seriál: „Během rodinného výletu na palubě vlaku objevila Anya podezřelý kufr. Uvnitř byla z nějakého důvodu čokoláda… Když zvědavě nahlédla dovnitř, vrátil se majitel kufru, což Anyu vyděsilo a omylem čokoládu spolkla…„. Ta čokoláda však obsahovala významné tajemství, které mohlo otřást základy světového míru.

Společnost Nintendo také oznámila, že příští rok uvede na Switch hru ze světa Spy x Family. Hra s názvem Spy X Anya: Operation Memories umožní hráčům prožít každodenní život Anyi Forger mezi jejími dobrodružnými eskapádami. Hra bude mezi fanoušky pravděpodobně přijata pozitivně a naváže na dobře propracovanou sérii, která si získala přízeň mladých i dospělých.

Spy x Family 1. a 2. série jsou nyní ke zhlédnutí na Hulu a Crunchyroll.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-