Fanoušci anime se mohou připojit k plavbě spolu s rodinou Spy x Family

Sdílej článek

Spy x Family ve spolupráci s cestovní kanceláří Tokai Kisen Travel and Tours nabízí zážitkovou plavbu určenou speciálně pro fanoušky oblíbené série.

Japonská lodní společnost Tokai Kisen oznámila, že cestující na její lodi Salvia Maru čeká od 25. listopadu do 25. února 2024 speciální překvapení, a upozornila, že na lodi budou k vidění dekorace inspirované sérií Spy x Family. Součástí každé plavby „Tokijským zálivem s nočním výhledem“ je také novinkový lístek, účastnický žeton a razítko Spy x Family Mifune. Fanoušci budou mít příležitost si během tematické prohlídky, která vyjíždí o víkendových večerech z Jokohamy na vyhlídkové trasy mezi Tokijskou Takešibou a Tokijskými ostrovy, přehrát příběh z pasáže „Cruise Adventure„. V průběhu plavby bude oznámeno další zboží ze spolupráce, které se bude prodávat na lodi a na online nákupní stránce Shimapochi.

Tematická plavba je důkazem toho, že Spy x Family má silné zastánce i mimo fanouškovskou základnu série. Za krátkou dobu si získal uznání kritiky a na 7. ročníku Crunchyroll Anime Awards získal ocenění Nejlepší komedie a Nejlepší nový seriál roku 2023. Manga Tatsuya Enda má od svého vydání v roce 2019 v časopise Weekly Shōnen Jump nyní na kontě 30 milionů výtisků a kromě anime od té doby inspirovala i módní trendy, zboží pro domácnost a reklamní předměty. Její hlavní postavy se také staly ikonami samy o sobě, Anya Forgerová a Becky Blackbellová mají na obálce japonského časopisu Non-no přehlídku zimního šatníku.

Bizarní špionážní anime pro fanoušky shonen sérií

Anime seriál Spy x Family se nyní dočkal druhé sezóny a nabízí stabilní rovnováhu mezi inteligentním humorem a intrikami, které rozvíjejí zajímavé pasáže rodiny Forgerových z první sezóny. Fanoušci také očekávají film Spy x Family Code: White, který bude mít premiéru v kinech 22. prosince. Filmová adaptace se podle popisu vyznačuje stejně svérázným humorem jako seriál: „Během rodinného výletu na palubě vlaku objevila Anya podezřelý kufr. Uvnitř byla z nějakého důvodu čokoláda… Když zvědavě nahlédla dovnitř, vrátil se majitel kufru, což Anyu vyděsilo a omylem čokoládu spolkla…„. Ta čokoláda však obsahovala významné tajemství, které mohlo otřást základy světového míru.

Společnost Nintendo také oznámila, že příští rok uvede na Switch hru ze světa Spy x Family. Hra s názvem Spy X Anya: Operation Memories umožní hráčům prožít každodenní život Anyi Forger mezi jejími dobrodružnými eskapádami. Hra bude mezi fanoušky pravděpodobně přijata pozitivně a naváže na dobře propracovanou sérii, která si získala přízeň mladých i dospělých.

Spy x Family 1. a 2. série jsou nyní ke zhlédnutí na Hulu a Crunchyroll.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-