Eiichiro Oda usiluje o ceny Emmy a Oscara za seriál One Piece od Netflixu

Sdílej článek

Eiichiro Oda z One Piece si pochvaluje úspěch hraného seriálu Netflixu a prozrazuje, že s blížící se druhou sérií by rád získal cenu Emmy nebo Oscara.

Na Jump Festu 2024 bylo opět přečteno Odovo každoroční poselství fanouškům, které bylo nedávno veřejně přeloženo do angličtiny. Vedle pochvaly úspěchu One Piecu, Oda také hovořil o zkouškách a útrapách hraného seriálu. „Všichni víme, jakým překážkám seriál čelil, a jak to všechno dobře dopadlo,“ říká Oda. „Myslím, že můžeme s jistotou říct, že je všechny překonal. Ani nevíte, jak moc to pro mě znamená. Dovedete si představit, že by si japonská adaptace mangy odnesla cenu Emmy? Nebo dokonce Oscara? Pokud mohu být zcela upřímný, je to můj sen.

Oda pokračoval: „S našimi produkčními týmy po celém světě, kteří milují ONE PIECE, a s úžasnou posádkou Slamáků , z níž jsme měli to štěstí, že s námi dnes byli Iñaki a Jacob – nemohu si pomoci, ale tento sen se stane skutečností. Postaráme se o to, aby jim 2. sezóna pomohla jasně a silně zazářit jako hollywoodským hvězdám!!!

Jump Festa 2024

Veletrh Jump Festa 2024 byl pro fanoušky One Piece obzvláště významnou událostí, protože na něm bylo oznámeno, že se připravuje anime remake s názvem The One Piece od studia WIT, které vytvořilo seriál Attack on Titan a Spy x Family. Ódovo prohlášení „Postaráme se o to, aby jim druhá sezóna pomohla jasně a silně zazářit jako hollywoodským hvězdám!!!“ ukazuje, jak daleko se hraný seriál dostal, vzhledem k jeho vyjádřením těsně po odvysílání první sezóny One Piece, která se setkala s příznivým ohlasem kritiky (prostřednictvím Redditu). „Když se živě hraný One Piece vysílá do světa,“ řekl tehdy, „a je to také takový hit, jsem tak šťastný. Napadlo mě, že Inaki, který hraje Luffyho, a ostatní herci se mají stát velkými hollywoodskými hvězdami. To znamená, že se budu přátelit s velkými hollywoodskými hvězdami. NENÍ TO NEUVĚŘITELNÉ? Všichni z hereckého obsazení, prosím, nezapomeňte na mě.

Živě vysílaný seriál katapultoval One Piece mezi nejvyhledávanější subjekty na Googlu v roce 2023, přičemž údaje Netflixu ze začátku letošního roku odhalily, že seriál dosáhl mnoha rekordů. Překonal také seriály Wednesday a Stranger Things a umístil se na prvním místě v 84 zemích světa. Netflix seriál popisuje takto: „Se svým slaměným kloboukem a s posádkou se mladý pirát Monkey D. Luffy vydává na epickou výpravu za pokladem v této hrané adaptaci populární mangy.“ V seriálu hrají Iñaki Godoy, Emily Rudd, Mackenyu, Taz Skylar, Jacob Gibson a Morgan Davies.

Hraný seriál One Piece je možné zhlédnout na Netflixu.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-