Anya ze Spy x Family se ve speciální spolupráci spojila s nejnovější princeznou od Disneyho

Sdílej článek

V oficiální spolupráci Spy x Family a Disney’s Wish se Anya spojí s princeznou Ashou na speciálním plakátu pod hvězdami.

Oficiální účet Disney Japan odhalil speciální plakáty k filmu Spy x Family code: White který vychází tento měsíc a nejnovějšího titulu Disneyho Wish. Na vizuálech je Asha z Wish a její mazlíček Valentino, kteří si přejí hvězdu. To se zrcadlí na opačném plakátu, na němž je Anya a její mazlíček Bond. Oba plakáty si můžete prohlédnout níže. Na stránkách je k dispozici také speciální video namluvené hlasem Anyi Atsumi Tanezaki a hlasem Ashy Eriky Ikuty.

Prohlášení společnosti Disney zdůrazňuje některé podobnosti mezi Anyou a Ashou. Bond i Valentino mají zvláštní schopnosti, přičemž první z nich dokáže předvídat budoucnost a druhý umí mluvit lidskou řečí. Anya ve svém každodenním školním životě sahá po hvězdách, známých jako Stella, což je hlavní cíl v anime, zatímco Asha si přeje hvězdu, což představuje její silnou touhu „získat zpět vzácná přání lidí z království„.

Film Wish byl v Japonsku uveden 12. prosince 2023 a hned v prvním týdnu se dostal na vrchol japonského žebříčku návštěvnosti. Oproti tomu ve Spojených státech, kde film odstartoval až jako třetí v pořadí, utržil pouhých 31,7 milionu dolarů a stal se jedním z nejhůře hodnocených titulů společnosti Disney. Přesto film aspiruje na několik ocenění a pokračuje v trendu poslední doby, kdy se zdá, že animované tituly společnosti Disney jsou v zahraničí přijímány lépe než na domácí půdě. Podobně uspěl i Elemental v asijských zemích, jako je Jižní Korea a Japonsko.

Spy X Family

Spy x Family Code: White debutuje v Japonsku 22. prosince 2023 a očekává se, že si jako první film série povede dobře. Film bude mít v Japonsku premiéru v prvních 432 kinech, než Crunchyroll přinese Code: White do Severní Ameriky, Latinské Ameriky, Evropy a některých dalších regionů. Série pokračuje ve své cestě za úspěchem a spolupracuje s největšími světovými jmény. Spy x Family a Street Fighter 6 se nedávno spojily v akčním videu, následovala titulní strana populárního pánského časopisu Non-No a několik reklam na aplikace zaměřené na Anyu se společností Google.

Shrnutí Spy x Family Code: White zní: „Poté, co se jedna z běžných misí zvrtne, je Loid Forger náhle předvolán před svého neschopného šéfa. Anyina škola právě uděluje Stellu za dětské kuchařské úsilí. Loid navrhne, aby Anya uvařila Melemele, tradiční sladkost z oblasti Frigis. Aby mohli zažít autentickou chuť, vydají se Forgerovi do Frigisu na dovolenou. Těsně před odjezdem však Yor zahlédne Loida v blízkosti jiné ženy…! Během cesty Anya zahlédne v kufru tajemnou čokoládu a omylem ji spolkne! To ale ještě netuší, že tato čokoláda skrývá tajemství, které ohrožuje světový mír. Během výletu se odehrávají divoké kratochvíle a osud světa je opět svěřen do rukou rodiny Forgerů.

Anime Spy X Family je možné zhlédnout na Crunchyrollu.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime studio Bones slaví 25. výročí čtyřdílným dokumentem

Na rok 2024 připadá 25. výročí založení studia Bones, které stojí za My Hero Academia, Fullmetal Alchemist, Mob Psycho 100 a mnoha dalšími úžasnými anime. Studio již připravilo řadu projektů k připomenutí tohoto historického úspěchu, z nichž prvním byla premiéra seriálu Metallic Rouge. Pokračováním oslav 25. výročí je čtyřdílný dokumentární seriál, který se vysílá exkluzivně na platformě Crunchyroll.

Manga Look Back od Chainsaw Man tvůrce dostane anime adaptaci

Look Back, one-shot manga od tvůrce Chainsaw Mana Tatsuki Fujimoto, se dočká filmové anime adaptace. K dispozici je již první oficiální trailer a datum vydání.

McDonald’s spolupracuje se studiem Pierrot na časově omezeném projektu

McDonald's se chystá na novou anime spolupráci s Pierrotem, kultovním anime studiem, které stojí za seriály Naruto, Bleach a Yu Yu Hakusho. Na oficiálním účtu...

Toyota představila nové futuristické anime GRIP

Toyota začíná propagovat své vozy neobvyklým způsobem. Na objednávku japonské automobilky vzniklo anime inspirované klasickým seriálem Initial D. Nový pětidílný seriál s názvem GRIP si klade za cíl přilákat potenciální automobilové nadšence prostřednictvím popularity anime.

Nadcházející vydání One Piece Heroines obsahuje Boa Hancock a Utu z filmu Red

Oblíbené ženské osazenstvo One Piece se vrací do centra pozornosti v novém díle oblíbené série lehkých románů Heroines. Heroines, kterou napsal Jun Esaka (čti Džun...

Kolaborace Jujutsu Kaisen x CASETiFY přináší řadu technického příslušenství

Populární anime Jujutsu Kaisen dostává vlastní kolekci od společnosti CASETiFY. Ta obsahuje pouzdra na telefony Samsung, iPhone a Google Pixel a exkluzivní sadu příslušenství.

One Piece dabér žádá o finanční podporu po dvou operacích

Daniel Baugh, anglický představitel Jinbeho z One Piece, nedávno podstoupil několik operací, které mu měly pomoci zmírnit spinální stenózu. Jeho rodina se obrátila na crowdfunding, aby mu pomohla pokrýt náklady.

Funimation v dubnu oficiálně ukončí provoz své aplikace a webu

Funimation, jeden z nejoblíbenějších provozovatelů streamování anime, oznámil, že v rámci fúze se společností Crunchyroll v březnu 2022 ukončí 2. dubna 2024 provoz své aplikace a webových stránek.

První konzolová hra Spy x Family odhaluje mezinárodní datum vydání

Spy x Family: Operation Memories, odhaluje nový trailer s anglickými titulky a datum vydání. Společnost Bandai Namco Entertainment Co., Ltd. oznámila, že hru Spy x...

Studio Ghibli vydalo kimono ve stylu Totora, které se vyprodalo za 24 hodin

Nejnovější oděv značky Donguri Kyowakoku s motivem Totora je poctou tradiční japonské kultuře díky designu ve stylu kimona. 26. ledna představil internetový obchod Donguri Kyowakoku...
-Reklama-