Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Sdílej článek

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární shonenovou sérií. Kromě atrakcí a exkluzivního zboží představí USJ tematickou restauraci inspirovanou nezapomenutelným příběhem DemonSlayer Swordsmith Village.

Podle přímé e-mailové korespondence a PR Times umožní připravovaná restaurace „Swordsmith Village Hyottokotei“ společnosti USJ fanouškům zažít svět Demon Slayera v malebném, atmosférickém prostředí, které navozuje atmosféru starověkého Japonska. Po vstupu se návštěvníci ocitnou obklopeni vitrážemi, maskami hyotoko a dalším „retro“ vybavením inspirovaným japonskou érou Taisho. Co se týče jídla, několik jídel restaurace je inspirováno Hashirou – devíti elitními šermíři, kteří jsou považováni za nosné „pilíře“ Sboru zabijáků démonů. Restaurace nabízí také tematické dětské jídlo inspirované hlavním hrdinou Tanjirem Kamadem, jeho sestrou Nezuko a dalším zabijákem démonů Genyou Shinzazugawou. Níže si čtenáři mohou prohlédnout exkluzivní snímky rozsáhlé nabídky pokrmů, které budou návštěvníkům USJ servírovány od 19. července.

Nová restaurace Demon Slayer nabízí zážitek z jídla ve stylu „starověkého Japonska“ jako žádný jiný

Stejně jako mnoho jiných japonských restaurací s tématikou anime, i Swordsmith Village Hyottokotei vytváří své pokrmy způsobem, který kreativně vyvolává ducha příslušné franšízy a postav. Například specializovaný talíř pro „skalní pilíř“ Gyomei Himejima obsahuje řadu vegetariánských pokrmů – poctu zbožné a dobrosrdečné povaze tohoto šermíře. Podobně jídlo inspirované Kanroji Mitsuri, elegantním a sofistikovaným „pilířem lásky“ ze Sboru zabijáků démonů, zahrnuje „okouzlující“ sushi talíř odpovídající její extravagantní osobnosti. Talíř Mist Shokado Tokita Muichira obsahuje tempuru, rýži a další ingredience, které připomínají jeho „chladný a jasnozřivý“ přístup k boji.

Restaurace Demon Slayer bude nabízet také exkluzivní tematické dezerty a nápoje inspirované posádkou Hashira. Jak je uvedeno výše, „Haikara berry and Chocolate Parfait“ kombinuje velké tabulky čokolády s barevnými japonskými sladkostmi a vytváří tak lahodnou poctu proslulému „zvukovému pilíři“ Tengen Uzui. Další charakteristický dezert Hyottokotei – „Vířící černá sezamová pěna“ – je věnován Obanai Iguro, „hadímu sloupu“ Hašira. Tato sladká pochoutka obsahuje talíř s ovocem a černou pěnou podávanou na talíři se stočeným tělem bílého hada, který se velmi podobá tomu, kterým vládne Obanai. Modrá limonáda „Sudachi Kohoru“ – zářivá směs bílé pěny a oceánsky modrých vrstev – vzdává hold Giyu Tomioka, „vodnímu sloupu“ Hašira.

Limitovaná kolekce zboží Demon Slayer vyjde spolu s oficiální restaurací

Zatímco Universal Studios Japan plánuje provozovat restauraci Demon Slayer pouze po omezenou dobu šesti měsíců, připravovaná kolekce zboží Demon Slayer poskytne fanouškům nespočet způsobů, jak si připomenout její návštěvu. Kromě podtácků na nápoje s motivem Hashiry a roztomilých plyšových přívěsků na klíče představila společnost USJ také dvojici důmyslně navržených kbelíků na popcorn inspirovaných hvězdným sourozeneckým duem série Demon Slayer. Jako hravá narážka na seriál má Tanjirovo vědro tvar jedné z dýchacích tykví používaných během jeho rehabilitačního tréninku. Na kbelíku Nezuko je podobně vyobrazena postava vystupující z malé dřevěné truhly. Při nákupu mají kupující možnost naplnit tyto kbelíky speciálním popcornem s příchutí Mitarashi od společnosti USJ.

Restaurace Demon Slayer Swordsmith Village Hyottokotei v Universal Studios Japan bude pro návštěvníky parku otevřena od 19. července 2024 do 5. ledna 2025. Manga Koyoharu Gotougeho Demon Slayer je k dispozici v angličtině u společnosti VIZ Media. Populární anime adaptace Demon Slayer od studia Ufotable je k dispozici ke sledování na Hulu, Netflixu a Crunchyrollu.

Zdroj:CBR.com,

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Pro fanoušky série Gundam je nyní k dispozici replika helmy postavy Char Aznable

Milovníci série Gundam si nyní mohou rozšířit svou sbírku o realistickou repliku ikonické přilby Chara Aznabla z anime Mobile Suit Gundam. Tato detailní a nositelná přilba je součástí série Full Scale Works společností Megahouse a Bandai Namco.

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-