Ukázka ze hry Spy x Family pro Nintendo Switch upozorňuje na nové oblečení Anyi

Sdílej článek

Nová hra Spy x Family pro Nintendo Switch nabídne různé oblečky a účesy pro rozkošnou Anyu, jak jsme se dozvěděli z oficiální ukázky.

Vydavatel Bandai Namco Entertainment vydal nový trailer ke hře Spy x Anya: Operation Memories, který ukazuje některé z oblečků a účesů, které může Anya Forger ve hře nosit. Patří mezi ně tradiční uniforma akademie Eden, tréninkové oblečení, svetr a šaty a námořnické šaty, vše v různých barvách. Co se týče účesů, k dispozici je každodenní vzhled, drdol, copánky, dvojité francouzské copy, napůl vztyčený horní uzel, dvojitý drdol, středový drdol a spletený účes. Kromě nových oděvů a účesů byly přidány i různé doplňky a klobouky pro Anyu. Poté, co si Anya oblékne modrý svetr a šaty a vlasy s dvojitým drdolem, vyrazí do parku s maminkou, tatínkem a roztomilým psem Bondem.

Hra Spy x Anya od společnosti Bandai Namco bude zahrnovat dobrodružství z jejího života a napínavé mise

Připravovaná videohra pro Nintendo Switch zachycuje atmosféru anime seriálu Spy x Family, protože cílem Anyi je vytvořit fotodeník pro svou školu. Jak bylo vidět v předchozím traileru, Spy x Anya bude zahrnovat každodenní aktivity rodiny Forgerových, jako je cvičení a vaření Anyi s Yor nebo zábavné rodinné výlety. Anya se bude muset vypořádat i s dalšími školními aktivitami, jako je hraní vybíjené a karetních her se spolužáky.

Život rodiny Forgerových samozřejmě nikdy není dlouho klidný – ne když za každým rohem číhají nebezpeční špióni, kvůli kterým musí nebohá Anya prchat do bezpečí na hřbetě svého věrného psa. Jak se dalo očekávat, součástí hry budou i různé špionážní mise – a ano, Yor bude ve hře nosit svůj ikonický černý obleček Thorn Princess.

Spy x Anya: Operation Memories bude na Nintendu Switch k dispozici 28. června. K dispozici bude také verze pro PlayStation 4 a PlayStation 5. Datum vydání PC verze hry Spy x Anya: Operation Memories zatím nebylo stanoveno. Spy x Family Season 1 a Season 2 jsou k dispozici ke sledování na Crunchyroll a Hulu.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-