Teaser a plakát k filmu My Hero Academia Movie 4 naznačují návrat hlavního padoucha

Sdílej článek

Film My Hero Academia THE MOVIE 4 režiséra Horikoshiho Koheie vydává nový teaser a plakát, který potenciálně naznačuje, že se v něm znovu objeví hlavní záporák.

Oficiální PR účet anime My Hero Academia zveřejnil prostřednictvím X první klíčový vizuál k nadcházejícímu filmu. V pravém horním rohu plakátu je zlověstně vyobrazen nápis „次は–だ“ s vynechaným slovem. Tento odkaz by se zdánlivě dal přeložit jako: „Jsi další na řadě.“ Fanoušci anime a mangy si tuto ikonickou hlášku, na kterou se naráží, pamatují minimálně dvakrát – jednou, když All Might porazil All For One a tato slova mířil na dojatého Dekua, a podruhé v nedávné 6. sérii. Deku, Endeavour, Hawks a další dorazili do sídla Lady Nagant, kde All For One připravil výbušnou past, ale ne dříve, než zopakovali tato slova: „Příště jsi na řadě ty.

Film My Hero Academia bude mít zcela nový příběh, nepůjde o žádnou kompilaci seriálu, ale bude navazovat na 6. sérii. Horikoshiho slova, že „tentokrát se vše bude odehrávat v kulisách zhroucené společnosti„, dávají dostatek příležitostí k tomu, aby se v něm objevil All For One, vzhledem k tomu, že je ústřední postavou současného stavu Společnosti hrdinů a Symbolem míru, ke kterému lidé vzhlíželi. Vzhledem k určité kritice, že manga nedokázala konkretizovat následky zmíněného zhroucení civilní společnosti, je My Hero Academia THE MOVIE příležitostí, jak ze stínů vypustit nové padouchy. Horikoshi sice potenciálně upřesnil zapojení All For One do přípravy 7. série, ale také prozradil, že na nové sérii pracují „každý den“ studia Bones a Toho Animation.

V krátkém teaseru byla použita montáž tří předchozích filmů My Hero Academia: Two Heroes, Heroes Rising a World Heroes Mission. Horikoshi se bude opět podílet na filmu My Hero Academia THE MOVIE, kde se postará o scénář, návrhy postav a celkový dohled nad projektem. První plakáty k filmu World Heroes Mission se objevily bez oficiálního názvu, a podle toho, že se v názvech filmů objevuje slovo „Heroes„, lze usuzovat, že My Hero Academia THE MOVIE je pouze předběžný název.

Kdy přijde My Hero Academia Movie 4?

My Hero Academia Movie 4 se pravděpodobně objeví nejdříve v roce 2024. Fanoušci se na sociálních sítích začali vyjadřovat, jak jsou nadšeni a chválí Horikoshiho a celou sérii, a zároveň mu připomínají, aby si chránil zdraví.

Přidat komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Anime Terminátor Zero od Netflixu dostalo první trailer

Nový vzrušující přírůstek od Netflixu do terminátorské série, Terminátor Zero, se konečně dočkal prvního plnohodnotného traileru. Premiéra anime je naplánována na 29. srpna a slibuje nový pohled na boj proti Skynetu a jeho ničivý dopad na lidstvo.

Tvůrce Chainsaw Man pochválil anime film Look Back a prozradil, že při sledování brečel

Od svého uvedení v červnu 2024 sklízí anime film Look Back chválu od fanoušků i kritiků. Tatsuki Fujimoto, tvůrce Chainsaw Man a původní mangy Look Back z roku 2021, se nyní přidává k chvále filmové adaptace svého díla.

Anime adaptace seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer

Očekávaná anime adaptace oblíbeného seriálu Rick and Morty dostala oficiální trailer, který fanouškům umožňuje nahlédnout do nadcházejících mezigalaktických dobrodružství rodiny Smithových. Anime Rick and Morty mělo původně vyjít v roce 2023. Nyní, po několika odkladech, které posunuly vydání na rok 2024, se fanoušci konečně mohou těšit na jeho brzké uvedení.

Platforma Crunchyroll vypnula možnost přidávání komentářů

Populární streamovací služba Crunchyroll se nedávno rozhodla zakázat všechny uživatelské komentáře k anime epizodám, aby zajistila bezpečné a respektující prostředí pro svou komunitu. Uživatelé sice stále mohou přidělovat klasické hodnocení, ale už nemohou komentovat jednotlivé epizody. Tento krok vyvolal mezi uživateli a nadšenci do anime smíšené pocity.

Vysoce kvalitní záběry z dronu umožňují fanouškům One Piece lépe vidět Las Vegas Sphere

Od 10. do 16. června měli fanoušci One Piece možnost vidět Monkey D. Luffyho a Piráty ze slaměného klobouku v Las Vegas Sphere v...

Demon Slayer podává neuvěřitelné jídlo v oficiální restauraci inspirované vesnicí Swordsmith Village

Letos v červenci se objeví hra Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba a Universal Studios Japan spolupracují na vývoji spousty nových atrakcí inspirovaných touto populární...

Fairy Tail: 100 Years Quest vydává hlavní upoutávku

Fairy Tail: 100 Years Quest, nový připravovaný anime seriál - a pokračování původní mangy od Hira Mashima (autor) a Atsua Uedy (ilustrátor) - nyní...

Nejnovější sběratelský model Gundam Char jede jako Red Comet

Většina figurek a sběratelských předmětů ze série Mobile Suit Gundam jsou buď rekonstrukce obřích mechů, nebo reprezentace jejich pilotů. Nejnovější soška pro tuto vlastnost...

Studio Ghibli zve fanoušky na čaj s novými letními tituly Totoro a Kiki

Kiki's Delivery Service a My Neighbor Totoro jsou dva nejznámější filmy studia Ghibli. S blížícím se létem představila kritikou uznávaná animátorská společnost speciální lahůdku...

My Dress-Up Darling bude mít vlastní reálnou kavárnu i s novými arty

Oblíbená manga série My Dress-Up Darling vydala novou grafiku Marin "Chinese-Style Waitress" pro oficiální spolupráci se skutečnou kavárnou. Prostřednictvím společnosti Comic Natalie zahájí společnost My...
-Reklama-